Publications Office of the EU
Provádění servisu a oprav služebních dopravních prostředků v letech 2026 - 2029 - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Provádění servisu a oprav služebních dopravních prostředků v letech 2026 - 2029

  • Publicată
    21/04/2026
  • Termenul-limită
    26/05/2026
  • Contract atribuit
    24/06/2026
  • Astăzi
    04/09/2026
Statut
Contract atribuit
Tipul de contract
Services
Reînnoire a unei proceduri existente
No
Achizitor
Krajské ředitelství policie hlavního města Prahy
Locul de executare
NUTS code: Mai multe locuri de executare
Locația achizitorului
NUTS code: CZ010 Hlavní město Praha
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
50100000 Servicii de reparare şi de întreţinere a vehiculelor şi a echipamentelor aferente şi servicii conexe
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
28,099,174.00 CZK
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
400.00 CZK
Numărul de referință al procedurii
KRPA-99680/ČJ-2026-0000VZ-Z
Descriere

Předmětem plnění veřejné zakázky je zabezpečení komplexního servisu a oprav (dále jen „servis“) sedmsetčtyřicetdvou (742 ks) služebních dopravních prostředků v civilním provedení (dále jen „SDP“) včetně elektromobilů na pracovištích poskytovatele. Konkrétně se jedná o tyto SPD: • Automobil osobní v civilním provedení • Automobil osobní v civilním provedení se skrytým VRZ • Automobil osobní v civilním provedení elektromobil. Typy a počty kusů se mohou v průběhu trvání smluvního závazku lišit. Komplexním servisem se rozumí – zajištění průběžných opravárenských prací, záručního a pozáručního servisu v souladu s postupy, pravidly, záručními podmínkami a s využitím technických prostředků stanovených nebo doporučených výrobcem vozidla. Dále se jedná o provádění pravidelných servisních prohlídek, oprav po dopravních nehodách, běžných oprav, oprav a výměn motorů, převodových skříní a náprav. V omezeném počtu se jedná o zajištění a provedení emisní zkoušky a STK vozidel. Záruční opravy je poskytovatel, pokud nemá autorizaci, povinen objednat a přistavit do autorizovaného servisu, přičemž Zadavatel nepřipouští účtování jakéhokoliv poplatku za dopravu či manipulaci při převozu SDP do autorizovaného servisu. Zadavatel zakázku nerozdělil na části ve smyslu § 35 a § 101 ZZVZ, neboť předmět plnění tvoří provozně a organizačně ucelený soubor činností, u kterého by rozdělení vedlo k neúměrnému zvýšení administrativní, časové a koordinační zátěže a ke snížení hospodárnosti při zajištění provozu služebních dopravních prostředků zadavatele.

Metoda de depunere
Electronic via:
https://nen.nipez.cz/profily-zadavatelu-platne/detail-profilu/KRP
Ofertele pot fi depuse
Transmitere electronică: necesară
https://nen.nipez.cz/profily-zadavatelu-platne/detail-profilu/KRP
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Informație indisponibilă
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
Informație indisponibilă
Metoda de atribuire
Cena
Valoarea estimată
28,099,174.00 CZK
Valoare contractată finală
400.00 CZK
Atribuirea contractului
Denumirea oficială: AUTO PAPOUŠEK s. r. o.
Adresa poștală:
Localitatea: Praha 6
Codul poștal: 163 00
Țara:
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.