Publications Office of the EU
Franţa-Brest: Diverse servicii de dezvoltare de software şi sisteme informatice - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Franţa-Brest: Diverse servicii de dezvoltare de software şi sisteme informatice

  • Publicată
    11/04/2022
  • Termenul-limită
    17/05/2022
  • Deschiderea ofertelor
    17/05/2022
  • Contract atribuit
    16/06/2022
  • Astăzi
    02/09/2026
Statut
Contract atribuit
Tipul de contract
Services
Reînnoire a unei proceduri existente
Yes
Achizitor
université de Bretagne Occidentale
Locul de executare
NUTS code: FRH02 Finistère
Locația achizitorului
NUTS code: FRH02 Finistère
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
72212900 Diverse servicii de dezvoltare de software şi sisteme informatice
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
240,000.00 EUR
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
1,350,000.00 EUR
Vă rugăm să consultați fiecare lot pentru detalii
Numărul de loturi
3
Numărul de referință al procedurii
2022-009ACM
Descriere

réalisation de prestations de services en matière de maîtrise d'oeuvre déléguée d'applications informatiques pour l'université de Bretagne Occidentale

Metoda de depunere
Electronic via:
https://www.marches-publics.gouv.fr/?page=Entreprise.EntrepriseAdvancedSearch&AllCons&id=2010215&orgAcronyme=f2h
Ofertele pot fi depuse
Submission for all lots
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Achiziția implică încheierea unui acord-cadru
Acord-cadru cu several operatori
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
17/05/2022 14:00
Locul de executare
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.