Publications Office of the EU
Livrarea, asamblarea, instalarea și punerea în funcțiune a scaunelor de chimioterapie. - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Această pagină conține conținut generat automat pentru a îmbunătăți găsirea și accesibilitatea

- indică codurile CPV deduse din textul procedurii

- indică textul tradus automat în limba de navigare

Livrarea, asamblarea, instalarea și punerea în funcțiune a scaunelor de chimioterapie.

  • Publicată
    29/08/2025
  • Termenul-limită
    29/09/2025
  • Deschiderea ofertelor
    29/09/2025
  • Astăzi
    01/09/2026
Statut
Depuneri încheiate
Tipul de contract
Supplies
Reînnoire a unei proceduri existente
No
Achizitor
UNIWERSYTECKI SZPITAL KLINICZNY NR 2 PUM W SZCZECINIE
Locul de executare
NUTS code: Mai multe locuri de executare
Locația achizitorului
NUTS code: PL424 Miasto Szczecin
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
33192210 Mese de examinare
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
182,500.00 PLN
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
Informație indisponibilă
Numărul de referință al procedurii
ZP.220.85.25
Descriere

1. Obiectul contractului este: Livrarea, asamblarea, instalarea și punerea în funcțiune a scaunelor pentru chimioterapie, denumite în continuare „echipamente”. 2. Descrierea obiectului contractului este inclusă în formularul „Parametrii necesari” (anexa II). 2 către SWZ, denumită în continuare și „FPW”), acest formular trebuie depus în mod necesar împreună cu formularul de ofertă (anexa II). 1 către ZLS, denumită în continuare și „ZLS”). 3. Autoritatea contractantă solicită ca echipamentul oferit să fie un dispozitiv medical în sensul Legii privind dispozitivele medicale din 7 aprilie 2022 (Monitorul Oficial 2022, nr. Monitorul Oficial 2024, punctul 1620, astfel cum a fost modificată, denumită în continuare: „UoWM”), introduse pe piață și utilizate pe teritoriul Republicii Polone în conformitate cu dispozițiile în vigoare. 4. Partea ordonatoare în conformitate cu art. 2 din Legea privind achizițiile publice atribuie contractul în loturi, fiecare dintre acestea făcând obiectul unei proceduri separate. 5. În cadrul unei anumite proceduri, autoritatea contractantă nu permite depunerea de oferte parțiale. Ordinea constă dintr-o sarcină. Procedura se referă la achiziționarea unui tip de echipament. 6. Autoritatea contractantă nu permite prezentarea de variante.

Metoda de depunere
Electronic via:
https://platformazakupowa.pl/pn/spsk2_szczecin
Ofertele pot fi depuse
Transmitere electronică: necesară
https://platformazakupowa.pl/pn/spsk2_szczecin
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Informație indisponibilă
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
29/09/2025 09:05
Locul de executare
Metoda de atribuire
Criteriu:
Tip: price
Descriere: Cena brutto -60%
Ponderare (procentaj, valoare exactă):
Criteriu:
Tip: quality
Descriere: parametry techniczne -35%
Ponderare (procentaj, valoare exactă):
Criteriu:
Tip: cost
Descriere: okres gwarancji -5%
Ponderare (procentaj, valoare exactă):
Valoarea estimată
182,500.00 PLN
Valoare contractată finală
Informație indisponibilă
Atribuirea contractului
Informație indisponibilă
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.