Publications Office of the EU
Italia-Apice: Servicii de colectare a deşeurilor urbane solide - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Italia-Apice: Servicii de colectare a deşeurilor urbane solide

  • Publicată
    05/08/2022
  • Termenul-limită
    22/08/2022
  • Deschiderea ofertelor
    25/08/2022
  • Astăzi
    06/09/2026
Statut
Depuneri încheiate
Tipul de contract
Services
Reînnoire a unei proceduri existente
No
Achizitor
Comune di Apice
Locul de executare
NUTS code: ITF32 Benevento
Locația achizitorului
NUTS code: ITF32 Benevento
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
90511100 Servicii de colectare a deşeurilor urbane solide
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
910,609.53 EUR
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
Informație indisponibilă
Numărul de referință al procedurii
Informație indisponibilă
Descriere

Procedura aperta per l’appalto del servizio di raccolta e trasporto dei rifiuti solidi urbani e rifiuti assimilati da avviare a smaltimento – recupero, raccolta differenziata e ulteriori servizi accessori per la tutela dell’ambiente.
CUP: B39I22001010004 - CIG: 9298241F32

Metoda de depunere
Adresa la care trebuie depuse ofertele sau cererile de participare:
Denumirea oficială: Comune di Apice
Numărul de înregistrare național: 80004140622
Adresa poștală: Piazza Municipio, 1
Localitatea: Apice (BN)
Codul NUTS: ITF32
Codul poștal: 82021
Țara: ITA
Adresa principală: www.comune.apice.bn.it
Electronic via:
https://app.albofornitori.it/alboeproc/albo_comuneapice
Ofertele pot fi depuse
Submission for all lots
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Informație indisponibilă
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
25/08/2022 16:00
Locul de executare
Metoda de atribuire
The most economic tender
Valoarea estimată
910,609.53 EUR
Valoare contractată finală
Informație indisponibilă
Atribuirea contractului
Informație indisponibilă
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.