Publications Office of the EU
Hulkuvate loomade püüdmine ja varjupaiga haldamine 2024-2027 - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Această pagină conține conținut generat automat pentru a îmbunătăți găsirea și accesibilitatea

- indică codurile CPV deduse din textul procedurii

Hulkuvate loomade püüdmine ja varjupaiga haldamine 2024-2027

  • Publicată
    27/11/2023
  • Termenul-limită
    28/12/2023
  • Deschiderea ofertelor
    28/12/2023
  • Contract atribuit
    09/04/2024
  • Astăzi
    03/09/2026
Statut
Contract atribuit
Tipul de contract
Services
Reînnoire a unei proceduri existente
No
Achizitor
Võru Linnavalitsus
Locul de executare
NUTS code: Mai multe locuri de executare
Locația achizitorului
NUTS code: Informație indisponibilă
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
77400000 Servicii zoologice
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
240,000.00 EUR
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
20.00 EUR
Numărul de referință al procedurii
272201
Descriere

Riigihange hõlmab hulkuvate loomade püüdmist ja pidamist, veterinaariateenust, hulkuvate loomade omanike väljaselgitamist, hukkunud või hukatud loomade käitlemist, muud varjupaiga haldamise teenusega seonduvat.

Metoda de depunere
Electronic via:
https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/procurement/6611848/tenders
Ofertele pot fi depuse
Transmitere electronică: permis
https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/procurement/6611848/tenders
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Informație indisponibilă
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
28/12/2023 12:00
Achizitori
Antsla Vallavalitsus
Rõuge Vallavalitsus
Võru Vallavalitsus
Codul CPV

77400000 - Servicii zoologice

85200000 - Servicii veterinare

85000000 - Servicii de sănătate şi servicii de asistenţă socială

85210000 - Crescătorii de animale domestice

Metoda de atribuire
Criteriu:
Tip: cost
Descriere: Vaata hanke alusdokumentidest
Ponderare (procentaj, valoare exactă): 10.0
Criteriu:
Tip: cost
Descriere: Vaata hanke alusdokumentidest
Ponderare (procentaj, valoare exactă): 10.0
Criteriu:
Tip: price
Descriere: Vaata hanke alusdokumentidest
Ponderare (procentaj, valoare exactă): 10.0
Criteriu:
Tip: cost
Descriere: Vaata hanke alusdokumentidest
Ponderare (procentaj, valoare exactă): 10.0
Criteriu:
Tip: cost
Descriere: Vaata hanke alusdokumentidest
Ponderare (procentaj, valoare exactă): 5.0
Criteriu:
Tip: cost
Descriere: Vaata hanke alusdokumentidest
Ponderare (procentaj, valoare exactă): 5.0
Criteriu:
Tip: cost
Descriere: Vaata hanke alusdokumentidest
Ponderare (procentaj, valoare exactă): 50.0
Valoarea estimată
240,000.00 EUR
Valoare contractată finală
20.00 EUR
Atribuirea contractului
Denumirea oficială: Varjupaikade MTÜ
Adresa poștală:
Localitatea: Viljandi vald
Codul poștal: 71057
Țara:
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.