Publications Office of the EU
Ţările de Jos-Eindhoven: Instalaţii mecanice - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Această pagină conține conținut generat automat pentru a îmbunătăți găsirea și accesibilitatea

- indică codurile CPV deduse din textul procedurii

Ţările de Jos-Eindhoven: Instalaţii mecanice

  • Publicată
    25/06/2013
  • Termenul-limită
    07/08/2013
  • Contract atribuit
    08/04/2014
  • Astăzi
    03/09/2026
Statut
Contract atribuit
Tipul de contract
Services
Reînnoire a unei proceduri existente
No
Achizitor
Hogeschool van Arnhem en Nijmegen p/a Het NIC BV
Locul de executare
NUTS code: NL226 Arnhem/Nijmegen
Locația achizitorului
NUTS code: Informație indisponibilă
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
45350000 Instalaţii mecanice
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
420,000.00 EUR
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
Informație indisponibilă
Numărul de referință al procedurii
EG. W134000.2/PL
Descriere

De doelstelling is te komen tot één (preventief en correctief) onderhoudscontract voor regulier onderhoud (m.u.v. de specials) van alle gebouwgebonden werktuigbouwkundige installaties die in eigendom en/of beheer van de HAN zijn. De scope van het onderhoudscontract is als volgt:
1. Inspectie en preventief onderhoud;
2. Correctief onderhoud;
3. Revisiebeheer;
4. Verbetervoorstellen.

Metoda de depunere
Adresa la care trebuie depuse ofertele sau cererile de participare:
Denumirea oficială: Zie URL
Țara: NLD
Ofertele pot fi depuse
Submission for all lots
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Achiziția implică încheierea unui acord-cadru
Anunțul presupune un contract de achiziție publică
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
Verificați documentele asociate pentru detalii
Locul de executare
Metoda de atribuire
The most economic tender
Valoarea estimată
420,000.00 EUR
Valoare contractată finală
Informație indisponibilă
Atribuirea contractului
Denumirea oficială: Unica Installatietechniek BV
Adresa poștală: Postbus 30204
Localitatea: Arnhem
Codul poștal: 6803 AE
Țara: NLD
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.