Publications Office of the EU
Italia-Bolzano: Motoare, generatoare şi transformatoare electrice - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Italia-Bolzano: Motoare, generatoare şi transformatoare electrice

  • Publicată
    19/11/2014
  • Termenul-limită
    09/01/2015
  • Deschiderea ofertelor
    09/01/2015
  • Astăzi
    01/09/2026
Statut
Depuneri încheiate
Tipul de contract
Supplies
Reînnoire a unei proceduri existente
No
Achizitor
Informație indisponibilă
Locul de executare
NUTS code: ITH10 Bolzano-Bozen
Locația achizitorului
NUTS code: Informație indisponibilă
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
31100000 Motoare, generatoare şi transformatoare electrice
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
990,600.00 EUR
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
Informație indisponibilă
Numărul de referință al procedurii
Informație indisponibilă
Descriere

L'appalto ha per oggetto la fornitura, posa in opera, verifiche e collaudi dopo posa secondo la formula del «chiavi in mano» presso la C.P. Selnet di S. Antonio in Comune di Renon (BZ), di n. 1 reparto G.I.S. per interno, trifase a semplice sbarra, isolato alla tensione di 72,5 kV, con isolamento in gas SF6, completo di interruttori, sezionatori di linea, di sbarra e di messa a terra combinati, trasformatori riduttori di corrente (TAL) e di tensione (TVL) e trasformatori omopolari (TO) da inserire sugli scomparti di arrivo linea, alle condizioni indicate nelle specifiche tecniche.
È compresa altresì la fornitura, posa in opera e collaudi dopo posa del sistema di protezione comando e controllo conforme alla specifica Selnet ATCP2014 ed in accordo a quanto nel seguito specificato, ivi incluso il sistema di continuità ed alimentazione dei servizi ausiliari.

Metoda de depunere
Informație indisponibilă
Ofertele pot fi depuse
Submission for all lots
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Anunțul presupune un contract de achiziție publică
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
09/01/2015 16:00
Locul de executare
Metoda de atribuire
Lowest price
Valoarea estimată
990,600.00 EUR
Valoare contractată finală
Informație indisponibilă
Atribuirea contractului
Informație indisponibilă
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.