Publications Office of the EU
Germania-Büsum: Lucrări de construcţii - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Această pagină conține conținut generat automat pentru a îmbunătăți găsirea și accesibilitatea

- indică codurile CPV deduse din textul procedurii

Germania-Büsum: Lucrări de construcţii

  • Publicată
    29/10/2019
  • Termenul-limită
    28/11/2019
  • Contract atribuit
    16/12/2019
  • Astăzi
    02/09/2026
Statut
Contract atribuit
Tipul de contract
Works
Reînnoire a unei proceduri existente
No
Achizitor
Kur- und Tourismus Service Büsum
Locul de executare
NUTS code: DEF05 Dithmarschen
Locația achizitorului
NUTS code: DEF05 Dithmarschen
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
45000000 Lucrări de construcţii
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
1,372,000.00 EUR
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
1,866,488.54 EUR
Numărul de referință al procedurii
Informație indisponibilă
Descriere

Rohbauarbeiten einschließlich der Baustellen- und Sicherheitseinrichtung.

Metoda de depunere
Electronic via:
www.e-vergabe-sh.de
Ofertele pot fi depuse
Submission for all lots
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Informație indisponibilă
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
Informație indisponibilă
Locul de executare
Metoda de atribuire
Lowest price
Valoarea estimată
1,372,000.00 EUR
Valoare contractată finală
1,866,488.54 EUR
Atribuirea contractului
Denumirea oficială: Kähler Bau GmbH & Co. KG
Adresa poștală: Rechenmeisterweg 14
Localitatea: Büsum
Codul poștal: 25761
Țara: DEU
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.