Publications Office of the EU
Cehia-Praga: Proiectare şi executare în domeniul cercetării şi dezvoltării - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Cehia-Praga: Proiectare şi executare în domeniul cercetării şi dezvoltării

  • Publicată
    12/04/2022
  • Termenul-limită
    10/05/2022
  • Contract atribuit
    30/11/2022
  • Astăzi
    02/09/2026
Statut
Contract atribuit
Tipul de contract
Services
Reînnoire a unei proceduri existente
No
Achizitor
ČR - Technologická agentura České republiky
Locul de executare
NUTS code: CZ0 Česko
Locația achizitorului
NUTS code: CZ0 Česko
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
73300000 Proiectare şi executare în domeniul cercetării şi dezvoltării
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
2,862,000.00 CZK
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
2,861,736.00 CZK
Numărul de referință al procedurii
Informație indisponibilă
Descriere

Předmětem veřejné zakázky ve výzkumu, vývoji a inovacích je získání návrhu řešení projektového rámce formou soutěžního dialogu na služby v aplikovaném výzkumu, vývoji nebo inovacích až do podoby realizovatelného projektu, který bude mít atributy aplikovaného výzkumu, experimentálního vývoje nebo inovace. Projektový rámec směřuje k definici projektu, který připraví poskytovatel ve smyslu § 2 odst. 2 písm. h) ZPVV.

Metoda de depunere
Electronic via:
https://pruvodce.beta.tacr.cz/
Ofertele pot fi depuse
Submission for all lots
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Informație indisponibilă
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
Informație indisponibilă
Locul de executare
Metoda de atribuire
The most economic tender
Valoarea estimată
2,862,000.00 CZK
Valoare contractată finală
2,861,736.00 CZK
Atribuirea contractului
Denumirea oficială: EEIP, a.s.
Adresa poștală: Šeříková 618/4
Localitatea: Praha
Codul poștal: 15000
Țara: CZE
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.