Publications Office of the EU
Franţa-Lille: Servicii de auditare - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Franţa-Lille: Servicii de auditare

  • Publicată
    27/06/2022
  • Termenul-limită
    01/09/2022
  • Deschiderea ofertelor
    01/09/2022
  • Contract atribuit
    01/02/2023
  • Astăzi
    31/08/2026
Statut
Contract atribuit
Tipul de contract
Services
Reînnoire a unei proceduri existente
Yes
Achizitor
ville de Lille
Locul de executare
NUTS code: FRE11 Nord
Locația achizitorului
NUTS code: FRE11 Nord
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
79212000 Servicii de auditare
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
800,000.00 EUR
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
800,000.00 EUR
Vă rugăm să consultați fiecare lot pentru detalii
Numărul de loturi
2
Numărul de referință al procedurii
2022AC034DCP
Descriere

missions d'audit et de conseil en contrôle de gestion pour la Ville de Lille et ses communes associées de Lomme et Hellemmes

Metoda de depunere
Electronic via:
https://www.achatpublic.com/sdm/ent/gen/ent_detail.do?PCSLID=CSL_2022_kl53SSPv_A
Ofertele pot fi depuse
Submission for all lots
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Achiziția implică încheierea unui acord-cadru
Acord-cadru cu several operatori
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
01/09/2022 14:00
Locul de executare
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.