Publications Office of the EU
Danemarca-Aalborg: Servicii IT: consultanţă, dezvoltare de software, internet şi asistenţă - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Danemarca-Aalborg: Servicii IT: consultanţă, dezvoltare de software, internet şi asistenţă

  • Publicată
    25/08/2021
  • Termenul-limită
    29/10/2021
  • Deschiderea ofertelor
    29/10/2021
  • Contract atribuit
    30/12/2021
  • Astăzi
    02/09/2026
Statut
Contract atribuit
Tipul de contract
Services
Reînnoire a unei proceduri existente
Yes
Achizitor
Aalborg Kommune
Locul de executare
NUTS code: DK050 Nordjylland
Locația achizitorului
NUTS code: DK Danmark
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
72000000 Servicii IT: consultanţă, dezvoltare de software, internet şi asistenţă
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
Informație indisponibilă
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
66,146,600.00 DKK
Numărul de referință al procedurii
Informație indisponibilă
Descriere

Aalborg Kommune udbyder en kontrakt af en it-løsning vedrørende understøttelse af kommunens opgaver og
processer indenfor løn og vagtplanlægning.

Metoda de depunere
Adresa la care trebuie depuse ofertele sau cererile de participare:
Denumirea oficială: Aalborg Kommune
Localitatea: Aalborg
Codul NUTS: DK
Codul poștal: 9000
Țara: DNK
Persoană de contact: Ane Elsnab
Adresa principală: www.aalborg.dk
Ofertele pot fi depuse
Submission for all lots
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Informație indisponibilă
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
29/10/2021 12:01
Locul de executare
Metoda de atribuire
The most economic tender
Valoarea estimată
Informație indisponibilă
Valoare contractată finală
66,146,600.00 DKK
Atribuirea contractului
Denumirea oficială: Silkeborg data A/S
Adresa poștală:
Localitatea: Aarhus N
Codul poștal:
Țara: DNK
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.