Publications Office of the EU
Germania-Düsseldorf: Lucrări de instalare de echipamente sanitare - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Germania-Düsseldorf: Lucrări de instalare de echipamente sanitare

  • Publicată
    30/03/2022
  • Termenul-limită
    28/04/2022
  • Deschiderea ofertelor
    28/04/2022
  • Contract atribuit
    20/07/2022
  • Astăzi
    04/09/2026
Statut
Contract atribuit
Tipul de contract
Works
Reînnoire a unei proceduri existente
No
Achizitor
Universitätsklinikum Düsseldorf
Locul de executare
NUTS code: DEA11 Düsseldorf, Kreisfreie Stadt
Locația achizitorului
NUTS code: DEA11 Düsseldorf, Kreisfreie Stadt
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
45332400 Lucrări de instalare de echipamente sanitare
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
Informație indisponibilă
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
1,729,376.41 EUR
Numărul de referință al procedurii
CAR-014a
Descriere

Für den Forschungsneubau "CARDDIAB" sind für das Gewerk Sanitär- und Löschtechnik folgende Leistungen zu verrichten:
- Abwasseranlagen
- Wasseranlagen
- Sonstige Abwasser- und Wasseranlagen
- Feuerlöschanlagen
Weitere Angaben entnehmen Sie bitte aus dem Leistungsverzeichnis.

Metoda de depunere
Electronic via:
https://www.evergabe.nrw.de/VMPSatellite/notice/CXPNYBBD9VJ
Ofertele pot fi depuse
Submission for all lots
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Informație indisponibilă
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
28/04/2022 11:00
Metoda de atribuire
Lowest price
Valoarea estimată
Informație indisponibilă
Valoare contractată finală
1,729,376.41 EUR
Atribuirea contractului
Denumirea oficială: Onkelbach GmbH
Adresa poștală:
Localitatea: Korschenbroich
Codul poștal:
Țara: DEU
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.