Publications Office of the EU
Furnizare de produse medicale pentru uz unic SP ZOZ ÎN COMBINARE - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Această pagină conține conținut generat automat pentru a îmbunătăți găsirea și accesibilitatea

- indică textul tradus automat în limba de navigare

Furnizare de produse medicale pentru uz unic SP ZOZ ÎN COMBINARE

  • Publicată
    21/08/2025
  • Termenul-limită
    10/09/2025
  • Deschiderea ofertelor
    10/09/2025
  • Contract atribuit
    29/01/2026
  • Astăzi
    04/09/2026
Statut
Contract atribuit
Tipul de contract
Supplies
Reînnoire a unei proceduri existente
No
Achizitor
Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Łęcznej
Locul de executare
NUTS code: Mai multe locuri de executare
Locația achizitorului
NUTS code: PL814 Lubelski
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
33141000 Consumabile medicale nechimice de unică folosinţă şi consumabile hematologice
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
Informație indisponibilă
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
61,776,805.00 PLN
Vă rugăm să consultați fiecare lot pentru detalii
Numărul de loturi
45
Numărul de referință al procedurii
SPZOZ–DZ/19/2025
Descriere

Obiectul contractului este furnizarea de dispozitive medicale de unică folosință pentru spitalul din Łęczna. Obiectul contractului este descris în detaliu și detaliat în anexa 2 la ZLS. Obiectul contractului este împărțit în 45 de seturi: set 1 dispozitive medicale - sterilizare cod CPV: 33191000-5 Dispozitive sterilizante, dezinfectante și igienice set nr. 2 dispozitive medicale - sterilizare cod CPV: 33191000-5 Setul de echipamente de sterilizare, dezinfectare și igienă nr. 3 dispozitive medicale, și anume codul CPV: 33141000-3 Set de consumabile medicale nr. 4Dispozitive medicale Codul CPV al SUA: 33141000-3 Set de consumabile medicale nr. 5 Dispozitive medicale U.S. Anaesteziologie Codul CPV: 33171000-9: Setul de instrumente de anestezie și resuscitare nr. 6 pentru dispozitive medicale, și anume șorțuri cod CPV: 33199000-1: Îmbrăcăminte medicală. set nr. 7 dispozitive medicale j.użkoszule, capace cod CPV: 33199000-1: Imbracaminte medicala. set nr. 8 dispozitive medicale de traheostomie, seturi de drenaj cod CPV: 33141642-2 · Set accesorii drenaj nr. 9 dispozitive medicale u.s.-ace cod CPV: 33141320-9: Setul de ace medicale nr. 10 dispozitive medicale, și anume seringi, canulă cod CPV: 33141310-6: Setul de seringi nr. 11 dispozitive medicale, și anume codul CPV: 33141000-3 Set consumabile medicale nr. 12 dispozitive medicale u.s.-instrumente d/transmisii, prelungitoare de cod CPV: 33141000-3 Set de consumabile medicale nr. 13Dispozitive medicale U.S.-Anesthetics Codul CPV: 33171000-9: Setul de instrumente de anestezie și resuscitare nr. 14 dispozitive medicale U.S.A.-anaesteziologie cod CPV: 33171000-9: Set instrumente de anestezie și resuscitare nr. 15 dispozitive medicale U.S.A.-anaesteziologie cod CPV: 33171000-9: Setul de instrumente pentru anestezie și resuscitare nr. 16 dispozitive medicale U.S.- mănuși nesterile din nitril, mănuși chirurgicale și cod CPV steril ortopedic: 33141420-0: Set de mănuși chirurgicale nr. 17 Dispozitive medicale Foi de corp, lenjerie de pat Cod CPV: 39512000-4 Set lenjerie de pat nr. 18 dispozitive medicale - terapie cu vid cod CPV: 33190000-8 -Dispozitive și produse medicale diverse kit nr. 19 dispozitive medicale UL-surgeical serviettes sterile cod CPV: 33141000-3 Set de consumabile medicale nr. 20 dispozitive medicale U.S.- kituri operaționale sterile cod CPV: 33141000-3 Setul de consumabile medicale nr. 21 dispozitive medicale u.s.- var sifonat cod CPV: 33141000-0 Set articole medicale și hematologice de unică folosință, nechimice, nr. 22dispozitive medicale u.s.- drenaje la mamifere cod CPV: 33141642-2: Kit accesorii drenaj nr. 23 dispozitive medicale - canale de scurgere, kituri de drenaj cod CPV: 33141642-2: Set accesorii drenaj nr. 24 dispozitive medicale S.U.A.- epidermă artificială cod CPV: 33141100-1 Pansamente, cleme, cusături, jartiere set nr. 25 dispozitive medicale - senzori de presiune CPV cod: 33141000-3 Set de consumabile medicale nr. 26 dispozitive medicale - tuburi de alimentare enterală cod CPV: 33141000-3 Set de consumabile medicale nr. 27 Dispozitive medicale pentru analizorul parametrilor critici Cod CPV: 33141000-3 Set de consumabile medicale nr. 28 Dispozitive medicale S.U.A.- Codul CPV pentru anestezie: 33171000-9: Setul de instrumente de anestezie și resuscitare nr. 29 dispozitive medicale - cuverturi de încălzire cod CPV: 33196000-0 - Trusa de asistență medicală nr. 30 dispozitive medicale U.S.-spirometrie cod CPV: 33141000-3 Set de consumabile medicale nr. 31Dispozitive medicale S.U.A.- Contrast Pen Cartușe Cod CPV: 33141620-2 Truse medicale kit nr. 32 dispozitive medicale U.S.-steril, gel de unică folosință cu lidocaină cod CPV: 33141000-3 Kit consumabile medicale nr. 33 dispozitive medicale - kit de implantare cateter dializă cod CPV: 33141620-2 Kituri medicale nr. 34 dispozitive medicale, cateter și fluide pentru pH-metrie cod CPV: 33141000-3 Setul de materiale medicale nr. 35 de dispozitive medicale, și anume cateterul de biopsie endometrială cod CPV: 33141000-3 Set de consumabile medicale nr. 36 dispozitive medicale j.uż- Clemă hemostatică cod CPV: 33141000-3 Set de materiale medicale nr. 37 dispozitive medicale, și anume clești pentru biopsie cod CPV: 33141000-3 Set de consumabile medicale nr. 38 Dispozitive medicale UL - ac de biopsie Cod CPV: 33141000-3 Set de consumabile medicale nr. 39 Dispozitive medicale UL- cod CPV Stent autoexpandabil: 33141000-3 Set de consumabile medicale nr. 40 Dispozitive medicale Clește de biopsie UL-PE Cod CPV: 33141000-3 Materiale medicale set nr. 41 dispozitive medicale j.u.stent cod CPV: 33141000-3 Set de consumabile medicale nr. 42 Dispozitive medicale UL-litotriptor Codul CPV: 33141000-3 Set de materiale medicale nr. 43 dispozitive medicale - Proteză biliară cod CPV: 33141000-3 Set consumabile medicale nr. 44 dispozitive medicale j.u. scutece cod CPV: 3141620-2 Seturi medicale nr. 45 de dispozitive medicale, și anume recipiente cod CPV: 33141123-8 Recipiente pentru bisturie 7. Motive de excludere 7.1. Contractanții sunt excluși de la procedura de achiziții publice în oricare dintre circumstanțele prevăzute la art. 1 din lege: 1) o persoană fizică care a fost condamnată definitiv pentru o infracțiune: participarea la un grup sau o asociație de criminalitate organizată în scopul săvârșirii unei infracțiuni sau a unei infracțiuni fiscale menționate la articolul 258 din Codul penal, (b) traficul de persoane menționat la articolul 189a din Codul penal, (c) menționat la articolele 228-230a, la articolul 250a din Codul penal sau la articolele 46-230a. 48 din Legea din 25 iunie 2010 privind sportul sau în art. 1-4 din Legea privind rambursarea medicamentelor, a produselor alimentare destinate unor scopuri nutriționale speciale și a dispozitivelor medicale, d) finanțarea unei infracțiuni de terorism menționate la articolul 165a din Codul penal sau infracțiunea de împiedicare sau obstrucționare a stabilirii originii infracționale a banilor sau de disimulare a originii acestora, menționată la articolul 299 din Codul penal, e) infracțiunea de terorism menționată la articolul 115 § 20 din Codul penal sau care vizează săvârșirea acestei infracțiuni

Metoda de depunere
Electronic via:
https://ezamowienia.gov.pl
Ofertele pot fi depuse
Transmitere electronică: necesară
https://ezamowienia.gov.pl
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Informație indisponibilă
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
10/09/2025 11:30
Locul de executare
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.