Publications Office of the EU
Întreținere și asistență pentru software-ul SAP BI și Qlik, furnizarea de licențe 2 loturi Lotul 1: Întreținere, licențe și servicii conexe BI SAP Lot 2: Întreținere, licențe și servicii conexe BI Qlik - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Această pagină conține conținut generat automat pentru a îmbunătăți găsirea și accesibilitatea

- indică codurile CPV deduse din textul procedurii

- indică textul tradus automat în limba de navigare

Întreținere și asistență pentru software-ul SAP BI și Qlik, furnizarea de licențe 2 loturi Lotul 1: Întreținere, licențe și servicii conexe BI SAP Lot 2: Întreținere, licențe și servicii conexe BI Qlik

  • Publicată
    06/10/2025
  • Termenul-limită
    24/10/2025
  • Deschiderea ofertelor
    24/10/2025
  • Astăzi
    06/09/2026
Statut
Depuneri încheiate
Tipul de contract
Services
Reînnoire a unei proceduri existente
Yes
Achizitor
Tisséo Voyageurs
Locul de executare
NUTS code: Mai multe locuri de executare
Locația achizitorului
NUTS code: FRJ23 Haute-Garonne
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
72267000 Servicii de întreţinere şi reparaţii de software
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
44,646.00
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
Informație indisponibilă
Numărul de loturi
2
Numărul de referință al procedurii
25-137
Descriere

Acesta este un acord-cadru unic cu bonuri de comandă cu un prag de comandă împărțit în două loturi în temeiul articolelor L2125-1 1°, R. 2162-1-R.2162-6, R. 2162-13 și R. 2162-14 din Codul ordinii publice. Fiecare lot care constituie un acord-cadru se încheie pentru o perioadă inițială de trei ani de la 1.1.2026 sau de la data notificării acestuia, luându-se în considerare data care survine mai târziu. Acesta se reînnoiește o singură dată pentru o perioadă de 12 luni. Pragul maxim de comandă: Perioada inițială: Lotul 1: 189 000 EUR fără TVA lotul 2: 129 000 EUR fără TVA 1 prelungire de 12 luni: Lotul 1: 63 000 EUR fără TVA lotul 2: 43 000 euro HT Fiecare lot va fi atribuit separat. Cantitățile estimate la BPU/DQE corespund unei ordini medii anuale estimate. Acestea sunt oferite ca o indicație pentru a permite candidaților să-și mărească oferta și să permită Tisséo, o comparație a ofertelor primite. Aceste cantități nu se pot opune Tisséo ca angajament anual de comandă. Acordul-cadru va fi pus în aplicare prin emiterea de bonuri de comandă. Serviciile sunt plătite prin prețuri unitare. Sumele estimate sunt orientative și includ toate perioadele de reînnoire

Metoda de depunere
Electronic via:
https://www.marches-publics.info/mpiaws/index.cfm?fuseaction=demat.termes&IDM=1710333
Ofertele pot fi depuse
Transmitere electronică: necesară
https://www.marches-publics.info/mpiaws/index.cfm?fuseaction=demat.termes&IDM=1710333
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Achiziția implică încheierea unui acord-cadru
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
24/10/2025 12:00
Locul de executare
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.