Publications Office of the EU
Cehia-Praga: Servicii de leasing financiar - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Această pagină conține conținut generat automat pentru a îmbunătăți găsirea și accesibilitatea

- indică codurile CPV deduse din textul procedurii

Cehia-Praga: Servicii de leasing financiar

  • Contract atribuit
    14/05/2020
  • Termenul-limită
    21/05/2020
  • Deschiderea ofertelor
    21/05/2020
  • Publicată
    25/05/2020
  • Astăzi
    04/09/2026
Statut
Contract atribuit
Tipul de contract
Services
Reînnoire a unei proceduri existente
No
Achizitor
Diplomatický servis
Locul de executare
NUTS code: CZ010 Hlavní město Praha
Locația achizitorului
NUTS code: CZ01 Praha
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
66114000 Servicii de leasing financiar
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
Informație indisponibilă
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
1,677,302.00 CZK
Numărul de referință al procedurii
Informație indisponibilă
Descriere

Pronájem osobních automobilů formou operativního leasingu

Metoda de depunere
Adresa la care trebuie depuse ofertele sau cererile de participare:
Denumirea oficială: Diplomatický servis
Numărul de înregistrare național: 00000175
Adresa poștală: Václavské náměstí 816/49
Localitatea: Praha 1
Codul NUTS: CZ01
Codul poștal: 111 21
Țara: CZE
Persoană de contact: Mgr. Robert Soják
Adresa principală: www.ds.cz
Electronic via:
https://portalnen.nipez.cz/
Ofertele pot fi depuse
Submission for all lots
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Informație indisponibilă
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
21/05/2020 13:30
Locul de executare
Codul CPV

66114000 - Servicii de leasing financiar

34000000 - Echipament de transport şi produse auxiliare pentru transport

34110000 - Autoturisme

34100000 - Autovehicule

Metoda de atribuire
The most economic tender
Valoarea estimată
Informație indisponibilă
Valoare contractată finală
1,677,302.00 CZK
Atribuirea contractului
Denumirea oficială: Autokomplex Menčík, a.s.
Adresa poștală: Mladská 713
Localitatea: Benátky nad Jizerou
Codul poștal: 294 71
Țara: CZE
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.