Publications Office of the EU
Ремонт и текущо техническо обслужване на служебни леки автомобили, товарни автомобили и селскостопанска техника /МПС/, с резервни части, смазочни материали, антифриз и др. консумативи осигурени от изпълнителя. - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ремонт и текущо техническо обслужване на служебни леки автомобили, товарни автомобили и селскостопанска техника /МПС/, с резервни части, смазочни материали, антифриз и др. консумативи осигурени от изпълнителя.

  • Publicată
    11/11/2024
  • Astăzi
    02/09/2026
Statut
Anulate
Tipul de contract
Services
Reînnoire a unei proceduri existente
No
Achizitor
ТЕРИТОРИАЛНО ПОДЕЛЕНИЕ - ДЪРЖАВНО ГОРСКО СТОПАНСТВО ДОБРИЧ
Locul de executare
NUTS code: Mai multe locuri de executare
Locația achizitorului
NUTS code: BG332 Добрич
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
50100000 Servicii de reparare şi de întreţinere a vehiculelor şi a echipamentelor aferente şi servicii conexe
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
60,000.00 BGN
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
Procedura s-a încheiat
Numărul de referință al procedurii
440997
Descriere

Ремонт и текущо техническо обслужване на служебни леки автомобили, товарни автомобили и селскостопанска техника /МПС/, с резервни части, смазочни материали, антифриз и др. консумативи осигурени от изпълнителя-с обща прогнозна стойност на поръчката до 60 000 лв. без ДДС, от които до 28 000 лв. без ДДС за ремонт (труд) за прогнозно количество около 1130 часа по 60 мин., до 26 000 лв. без ДДС за резервни части, и до 6 000 лв. без ДДС за консумативи с прогнозно количество около 600 л. експлоатационни течности (масла, антифриз, хидравлични и спирачни течности, фреон и др. подобни)

Metoda de depunere
Electronic via:
https://app.eop.bg/today/440997
Ofertele pot fi depuse
Transmitere electronică: necesară
https://app.eop.bg/today/440997
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Informație indisponibilă
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
10/12/2024 14:00
Metoda de atribuire
ОПТИМАЛНО СЪОТНОШЕНИЕ КАЧЕСТВО/ЦЕНА
Valoarea estimată
60,000.00 BGN
Valoare contractată finală
Procedura s-a încheiat
Atribuirea contractului
Procedura s-a încheiat
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.