Publications Office of the EU
Norvegia-Oslo: Lucrări de construcţii, de fundaţie şi de îmbrăcare a autostrăzilor şi a drumurilor - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Norvegia-Oslo: Lucrări de construcţii, de fundaţie şi de îmbrăcare a autostrăzilor şi a drumurilor

  • Anunțată
    08/03/2019
  • Publicare estimată
    05/04/2019
  • Astăzi
    04/09/2026
Statut
Inactive
Tipul de contract
Works
Reînnoire a unei proceduri existente
No
Achizitor
Hafslund Nett AS
Locul de executare
NUTS code: NO082 Viken
Locația achizitorului
NUTS code: NO082 Viken
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
45233000 Lucrări de construcţii, de fundaţie şi de îmbrăcare a autostrăzilor şi a drumurilor
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
Informație indisponibilă
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
Procedura s-a încheiat
Numărul de referință al procedurii
D-2019-058
Descriere

Hafslund Nett would like information on suppliers and requirements prior to a call for tenders where Hafslund Nett shall reinforce the power supply between Kråkerøy and Hvaler. Most of this power supply shall be via an underground cable. A part of the section shall be subject to the construction of a foot and cycle path combined with a casted conveying path for underground cables and fibre. The contract shall be implemented in co-operation between the Norwegian Public Roads Administration, Hafslund Nett and Hvaler municipality. The section is approx. 2,9 km long, of which approx. 1,8 km are marine fillings and approx. 0,9 km is on solid ground. The contract shall not include electrical cabling and must be designed in accordance with the Directorate of Public Roads' manuals.

Metoda de depunere
Informație indisponibilă
Ofertele pot fi depuse
Not applicable
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Informație indisponibilă
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
Informație indisponibilă
Locul de executare
Metoda de atribuire
Not applicable
Valoarea estimată
Informație indisponibilă
Valoare contractată finală
Procedura s-a încheiat
Atribuirea contractului
Procedura s-a încheiat
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.