Publications Office of the EU
Construcția Școlii Profesionale de Stat I, Bayreuth - 1051 Process Air BA 1 - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Această pagină conține conținut generat automat pentru a îmbunătăți găsirea și accesibilitatea

- indică codurile CPV deduse din textul procedurii

- indică textul tradus automat în limba de navigare

Construcția Școlii Profesionale de Stat I, Bayreuth - 1051 Process Air BA 1

  • Publicată
    14/11/2024
  • Termenul-limită
    17/12/2024
  • Deschiderea ofertelor
    17/12/2024
  • Contract atribuit
    29/08/2025
  • Astăzi
    31/08/2026
Statut
Contract atribuit
Tipul de contract
Works
Reînnoire a unei proceduri existente
No
Achizitor
Stadt Bayreuth - Hochbauamt
Locul de executare
NUTS code: Mai multe locuri de executare
Locația achizitorului
NUTS code: DE242 Bayreuth, Kreisfreie Stadt
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
45331000 Lucrări de instalare de echipamente de încălzire, de ventilare şi de aer condiţionat
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
Informație indisponibilă
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
1,024,435.50 EUR
Numărul de referință al procedurii
Informație indisponibilă
Descriere

Orașul Bayreuth intenționează să construiască noua școală profesională 1 pe locul școlii profesionale existente la Kerschensteiner Straße 6, orașul Bayreuth. Site-ul de construcție este situat la marginea centrului orașului, în partea de est a Bayreuth, între o dezvoltare eterogenă și centrul școlar de Est. Măsura este împărțită în trei etape principale de construcție, BA-0 și BA-1 au fost combinate și fac parte din această listă de servicii. Ulterior, BA-2 și BA-3 vor urma ca facturi independente de cantități la o dată ulterioară. În diferite meserii, acest lucru poate fi diferit (a se vedea planurile BE corespunzătoare). Accesibilitatea și livrarea în BA-1 se face prin acces și ieșire în sudul Kerschensteiner Straße. Desprăfuitoarele sunt instalate în UG. Există un arbore de alimentare cu deschideri de alimentare în subsol

Metoda de depunere
Electronic via:
https://www.staatsanzeiger-eservices.de/aJs/EFormsBekVuUrl?z_param=303645
Ofertele pot fi depuse
Transmitere electronică: necesară
https://www.staatsanzeiger-eservices.de/aJs/EFormsBekVuUrl?z_param=303645
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Informație indisponibilă
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
17/12/2024 10:20
Metoda de atribuire
Criteriu: Preis als einziges Zuschlagskriterium
Tip: price
Descriere: Preis
Ponderare (procentaj, valoare exactă): 100
Valoarea estimată
Informație indisponibilă
Valoare contractată finală
1,024,435.50 EUR
Atribuirea contractului
Denumirea oficială: Siegel GmbH
Adresa poștală:
Localitatea: Münchberg
Codul poștal: 95213
Țara:
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.