Publications Office of the EU
Spania-Madrid: Servicii de consultanţă în domeniul lucrărilor publice - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Spania-Madrid: Servicii de consultanţă în domeniul lucrărilor publice

  • Publicată
    31/12/2021
  • Termenul-limită
    21/02/2022
  • Deschiderea ofertelor
    23/03/2022
  • Contract atribuit
    29/08/2022
  • Astăzi
    04/09/2026
Statut
Contract atribuit
Tipul de contract
Services
Reînnoire a unei proceduri existente
No
Achizitor
Dirección General de Carreteras
Locul de executare
NUTS code: ES España
Locația achizitorului
NUTS code: ES300 Madrid
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
71311000 Servicii de consultanţă în domeniul lucrărilor publice
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
936,910.80 EUR
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
548,353.06 EUR
Vă rugăm să consultați fiecare lot pentru detalii
Numărul de loturi
3
Numărul de referință al procedurii
230219028162
Descriere

30.991/21-2; AC-572/21 Realización de inspecciones principales de seguridad viaria en varios tramos de la Red de Carreteras del Estado (3 Lotes)

Metoda de depunere
Adresa la care trebuie depuse ofertele sau cererile de participare:
Denumirea oficială: Dirección General de Carreteras
Numărul de înregistrare național: S2817015G
Adresa poștală: Paseo de la Castellana 67 - Despacho B750
Localitatea: Madrid
Codul NUTS: ES300
Codul poștal: 28071
Țara: ESP
Persoană de contact: Dirección General de Carreteras
Adresa principală: http://www.fomento.es
Ofertele pot fi depuse
Submission for all lots
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Informație indisponibilă
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
23/03/2022 10:00
Locul de executare
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.