Publications Office of the EU
Laboratorijas iekārtu un dārza aprīkojuma iegāde Dārzkopības institūtam - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Laboratorijas iekārtu un dārza aprīkojuma iegāde Dārzkopības institūtam

  • Publicată
    07/04/2025
  • Termenul-limită
    07/05/2025
  • Deschiderea ofertelor
    07/05/2025
  • Contract atribuit
    04/07/2025
  • Astăzi
    03/09/2026
Statut
Contract atribuit
Tipul de contract
Supplies
Reînnoire a unei proceduri existente
No
Achizitor
Atvasināta Publiska Persona „Dārzkopības institūts”
Locul de executare
NUTS code: Mai multe locuri de executare
Locația achizitorului
NUTS code: LV009 Zemgale
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
38000000 Echipamente de laborator, optice şi de precizie (cu excepţia ochelarilor)
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
13,000.00
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
1,698.00
Vă rugăm să consultați fiecare lot pentru detalii
Numărul de loturi
6
Numărul de referință al procedurii
APPDI2025/10
Descriere

Laboratorijas iekārtu un dārza aprīkojuma iegāde Dārzkopības institūtam

Metoda de depunere
Electronic via:
https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/144695
Ofertele pot fi depuse
Transmitere electronică: permis
https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/144695
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Informație indisponibilă
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
07/05/2025 14:00
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.