Publications Office of the EU
Polonia-Cracovia: Computer de birou - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Polonia-Cracovia: Computer de birou

  • Publicată
    06/02/2018
  • Termenul-limită
    15/03/2018
  • Deschiderea ofertelor
    15/03/2018
  • Contract atribuit
    11/05/2018
  • Astăzi
    06/09/2026
Statut
Contract atribuit
Tipul de contract
Supplies
Reînnoire a unei proceduri existente
No
Achizitor
Politechnika Krakowska im. Tadeusza Kościuszki
Locul de executare
NUTS code: PL213 Miasto Kraków
Locația achizitorului
NUTS code: PL213 Miasto Kraków
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
30213300 Computer de birou
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
200,000.00 PLN
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
151,584,462.00 PLN
Vă rugăm să consultați fiecare lot pentru detalii
Numărul de loturi
2
Numărul de referință al procedurii
KA-2/007/2018
Descriere

Zadanie częściowe nr 1: Komputer stacjonarny - 100 szt.
Przedmiotem zamówienia jest jest dostawa 100 szt. komputerów biurowych do Magazynu Głównego Politechniki Krakowskiej.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do SIWZ.
Warunki realizacji zamówienia, zostały zawarte również w projekcie umowy, stanowiącym załącznik nr 5 do SIWZ.
Zadanie częściowe nr 2: Monitor 24" - 100 szt.
Przedmiotem zamówienia jest dostawa 100 szt. monitorów 24" do Magazynu Głównego Politechniki Krakowskiej.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do SIWZ.
Warunki realizacji zamówienia, zostały zawarte również w projekcie umowy, stanowiącym załącznik nr 5 do SIWZ.

Metoda de depunere
Adresa la care trebuie depuse ofertele sau cererile de participare:
Denumirea oficială: Politechnika Krakowska im. Tadeusza Kościuszki
Adresa poștală: ul. Warszawska 24, budynek W-9 (10-24), pokój nr 110
Localitatea: Kraków
Codul NUTS: PL213
Codul poștal: 31-155
Țara: POL
Persoană de contact: Maria Błażej
Adresa principală: www.pk.edu.pl
Ofertele pot fi depuse
Submission for all lots
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Informație indisponibilă
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
15/03/2018 11:00
Locul de executare
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.