Publications Office of the EU
Furnizare de publicații de presă privind activitățile Mareșalului în titluri de presă în Małopolska - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Această pagină conține conținut generat automat pentru a îmbunătăți găsirea și accesibilitatea

- indică textul tradus automat în limba de navigare

Furnizare de publicații de presă privind activitățile Mareșalului în titluri de presă în Małopolska

  • Publicată
    11/01/2024
  • Termenul-limită
    12/02/2024
  • Deschiderea ofertelor
    12/02/2024
  • Contract atribuit
    22/05/2024
  • Astăzi
    01/09/2026
Statut
Contract atribuit
Tipul de contract
Services
Reînnoire a unei proceduri existente
No
Achizitor
Województwo Małopolskie
Locul de executare
NUTS code: Mai multe locuri de executare
Locația achizitorului
NUTS code: PL213 Miasto Kraków
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
79970000 Servicii de editare
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
507,777.73 PLN
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
577,500.00 PLN
Numărul de referință al procedurii
Zapewnienie publikacji prasowych poświęconych działalności Urzędu Marszałkowskiego w tytułach prasowych w Małopolsce KZ-II.272.7.2023
Descriere

1. Obiectul contractului este un serviciu de publicații de presă dedicat activităților Mareșalului voievodatului Małopolska în titlurile de presă din Małopolska (inclusiv: să rezerve o dată și un loc pentru publicațiile și studiile individuale, și anume compoziția publicațiilor pe baza textelor și/sau a materialelor grafice furnizate de partea care a efectuat comanda, și să supravegheze difuzarea corespunzătoare a acestora pe durata contractului. Publicațiile sunt împărțite în 2 module. Fiecare trebuie să specifice: circulație, frecvență, acoperire geografică, grup țintă, obiect și alte cerințe, precum și parametri de publicare: (a) Modulul 1 – Regional. Publicații în presa cotidiană (materiale, inclusiv necrologuri) din domeniul de aplicare regional al voievodatului Małopolskie, și anume în titlul de presă publicat în fiecare zi de luni până sâmbătă în fiecare district al voievodatului Małopolskie. Autoritatea contractantă are în vedere 78 de comenzi în acest modul (inclusiv 45 cu o dimensiune de 1⁄2 pagini și 33 cu o dimensiune de 1⁄4 pagini). (b) Modulul 2 – Local. Publicații în presă distribuite contra cost sau gratuit (inclusiv necrologuri) cu acoperire locală, adică într-un titlu de presă cu acoperire locală publicat în cel puțin unul dintre cele 22 de districte ale voievodatului Małopolskie (inclusiv orașe cu drepturi de powiat). Partea care comandă are în vedere 140 de comenzi în acest modul (inclusiv 60 cu o dimensiune de 1⁄2 pagină și 80 cu o dimensiune de 1⁄4 pagină).

Metoda de depunere
Electronic via:
https://ezamowienia.gov.pl
Ofertele pot fi depuse
Transmitere electronică: necesară
https://ezamowienia.gov.pl
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Informație indisponibilă
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
12/02/2024 10:15
Metoda de atribuire
Liczba tytułów prasowych, z których Zamawiający będzie wybierać konkretny tytuł/tytuły w celu publikacji ogłoszenia w poszczególnych modułach
Valoarea estimată
507,777.73 PLN
Valoare contractată finală
577,500.00 PLN
Atribuirea contractului
Denumirea oficială: Biuro Reklamy Gazet Lokalnych Sp. z o.o.
Adresa poștală:
Localitatea: Żnin
Codul poștal: 88-400
Țara:
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.