Publications Office of the EU
Italia-Trieste: Servicii de curăţenie şi igienizare în mediu urban sau rural şi servicii conexe - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Italia-Trieste: Servicii de curăţenie şi igienizare în mediu urban sau rural şi servicii conexe

  • Publicată
    08/04/2022
  • Termenul-limită
    20/05/2022
  • Deschiderea ofertelor
    26/05/2022
  • Contract atribuit
    30/09/2022
  • Astăzi
    06/09/2026
Statut
Contract atribuit
Tipul de contract
Services
Reînnoire a unei proceduri existente
No
Achizitor
S.p.A. AUTOVIE VENETE
Locul de executare
NUTS code: Mai multe locuri de executare
Locația achizitorului
NUTS code: ITH44 Trieste
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
90600000 Servicii de curăţenie şi igienizare în mediu urban sau rural şi servicii conexe
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
5,004,035.91 EUR
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
4,762,322.31 EUR
Vă rugăm să consultați fiecare lot pentru detalii
Numărul de loturi
9
Numărul de referință al procedurii
02/22 - S
Descriere

Procedura Aperta per l’affidamento del servizio di viabilità invernale, suddiviso in nove Lotti, che prevede il trattamento antigelivo e l’attività di sgombero neve sull’intera rete autostradale e relative pertinenze, inclusi svincoli e bretelle in concessione alla Società.

Metoda de depunere
Adresa la care trebuie depuse ofertele sau cererile de participare:
Denumirea oficială: S.p.A. AUTOVIE VENETE
Adresa poștală: VIA V. LOCCHI, 19
Localitatea: TRIESTE
Codul NUTS: ITH44
Codul poștal: 34143
Țara: ITA
Persoană de contact: DIREZIONE LEGALE E APPALTI - Unità Organizzativa Gare e Contratti
Adresa principală: www.autovie.it
Electronic via:
https://portaleappalti.autovie.it/PortaleAutovie/it/ppgare_bandi_lista.wp
Ofertele pot fi depuse
Submission for all lots
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Informație indisponibilă
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
26/05/2022 09:30
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.