Publications Office of the EU
Franţa-Tours: Evaporatoare rotative - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Franţa-Tours: Evaporatoare rotative

  • Publicată
    09/10/2018
  • Termenul-limită
    09/11/2018
  • Deschiderea ofertelor
    12/11/2018
  • Contract atribuit
    22/01/2019
  • Astăzi
    06/09/2026
Statut
Contract atribuit
Tipul de contract
Supplies
Reînnoire a unei proceduri existente
Yes
Achizitor
Centre hospitalier régional universitaire de Tours
Locul de executare
NUTS code: FRB04 Indre-et-Loire
Locația achizitorului
NUTS code: FRB04 Indre-et-Loire
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
38436200 Evaporatoare rotative
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
90,000.00 EUR
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
50,000.00 EUR
Numărul de referință al procedurii
2018-DAA-LABO-236
Descriere

Fourniture d'un appareil destiné à l'évaporation de solvants et/ou désolvatation, accessoires, consommables et maintenance associés pour le laboratoire de pharmaco-toxicologie du CHRU de Tours.

Metoda de depunere
Electronic via:
https://www.marches-publics.gouv.fr/?page=entreprise.EntrepriseAdvancedSearch&AllCons&refConsultation=397687&orgAcronyme=x7c
Ofertele pot fi depuse
Submission for all lots
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Achiziția implică încheierea unui acord-cadru
Acord-cadru cu single operator
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
12/11/2018 00:00
Locul de executare
Metoda de atribuire
The most economic tender
Valoarea estimată
90,000.00 EUR
Valoare contractată finală
50,000.00 EUR
Atribuirea contractului
Denumirea oficială: Thermo Electron Led
Adresa poștală: 10 rue Duguay Trouin
Localitatea: Saint-Herblain Cedex
Codul poștal: 44807
Țara: FRA
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.