Publications Office of the EU
Bulgaria-Lovech: Servicii de curăţare a construcţiilor - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Bulgaria-Lovech: Servicii de curăţare a construcţiilor

  • Publicată
    11/06/2020
  • Termenul-limită
    15/07/2020
  • Deschiderea ofertelor
    16/07/2020
  • Contract atribuit
    26/11/2020
  • Astăzi
    05/09/2026
Statut
Contract atribuit
Tipul de contract
Services
Reînnoire a unei proceduri existente
No
Achizitor
Управителят на НОИ чрез директора на Териториално поделение на НОИ — Ловеч
Locul de executare
NUTS code: BG315 Ловеч
Locația achizitorului
NUTS code: BG315 Ловеч
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
90911200 Servicii de curăţare a construcţiilor
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
18,800.00 BGN
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
17,592.00 BGN
Numărul de referință al procedurii
10-2020-1015-10-20
Descriere

Поръчката включва в обхвата си услуги по комплексното почистване и хигиенизиране на работни, архивни и сервизни помещения и на помещенията за отдих в сградата на Обединен осигурителен архив — гр. Тетевен и офис ИРМ — Тетевен със собствен персонал, машини, почистващи препарати, материали и консумативи при спазване условията, изискванията, обема и периодичността на извършваната услуга, посочени в техническите спецификации от документацията на обществената поръчка.

Metoda de depunere
Adresa la care trebuie depuse ofertele sau cererile de participare:
Denumirea oficială: Управителят на НОИ чрез директора на Териториално поделение на НОИ — Ловеч
Numărul de înregistrare național: 1210825210115
Adresa poștală: бул. „България“ № 44
Localitatea: Ловеч
Codul NUTS: BG315
Codul poștal: 5500
Țara: BGR
Persoană de contact: Димитричка Цветкова — началник на отдел „Административен“
Adresa principală: www.noi.bg
Ofertele pot fi depuse
Submission for all lots
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Informație indisponibilă
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
16/07/2020 10:00
Locul de executare
Metoda de atribuire
Lowest price
Valoarea estimată
18,800.00 BGN
Valoare contractată finală
17,592.00 BGN
Atribuirea contractului
Denumirea oficială: „Райт Клийнинг“ ООД
Adresa poștală: с. Волуяк, местност Гарата, ул. „Детелина“ № 27
Localitatea: София
Codul poștal: 1346
Țara: BGR
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.