Publications Office of the EU
F-Nantes: Asamblare şi instalare de structuri prefabricate - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

F-Nantes: Asamblare şi instalare de structuri prefabricate

  • Publicată
    25/10/2012
  • Termenul-limită
    04/12/2012
  • Deschiderea ofertelor
    05/12/2012
  • Astăzi
    01/09/2026
Statut
Depuneri încheiate
Tipul de contract
Works
Reînnoire a unei proceduri existente
No
Achizitor
Conseil général de Loire-Atlantique
Locul de executare
NUTS code: FRG01 Loire-Atlantique
Locația achizitorului
NUTS code: Informație indisponibilă
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
45223800 Asamblare şi instalare de structuri prefabricate
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
Informație indisponibilă
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
Informație indisponibilă
Numărul de referință al procedurii
C282JC
Descriere

Marche a bons de commande pour l'acquisition et l'installation de batiments demontables dans les colleges publics et autres sites departementaux.

Metoda de depunere
Adresa la care trebuie depuse ofertele sau cererile de participare:
Denumirea oficială: Envoi postal:
Adresa poștală: Conseil général de Loire Atlantique Direction du Patrimoine Immobilier Service Travaux dans les Collèges 3, quai Ceineray - bP 94109 44041 Nantes cedex 1 Dépôt: Conseil général de Loire Atlantique Direction du Patrimoine Immobilier Service Travaux dans les Collèges Bureau 349 - 3èm étage 8 rue Sully
Localitatea: Nantes
Codul poștal: 44000
Țara: FRA
Ofertele pot fi depuse
Submission for all lots
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Achiziția implică încheierea unui acord-cadru
Acord-cadru cu single operator
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
05/12/2012 10:00
Locul de executare
Metoda de atribuire
The most economic tender
Valoarea estimată
Informație indisponibilă
Valoare contractată finală
Informație indisponibilă
Atribuirea contractului
Informație indisponibilă
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.