Publications Office of the EU
Slovacia-Banská Bystrica: Tichete de masă - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Slovacia-Banská Bystrica: Tichete de masă

  • Publicată
    04/07/2017
  • Contract atribuit
    11/09/2017
  • Termenul-limită
    15/10/2017
  • Astăzi
    01/09/2026
Statut
Contract atribuit
Tipul de contract
Supplies
Reînnoire a unei proceduri existente
No
Achizitor
Krajská prokuratúra
Locul de executare
NUTS code: SK Slovensko
Locația achizitorului
NUTS code: SK Slovensko
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
30199770 Tichete de masă
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
378,000.00 EUR
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
443,620.00 EUR
Numărul de referință al procedurii
2 Spr 81/17/6600
Descriere

Zabezpečenie stravovania zamestnancov prostredníctvom stravných poukážok, stravné lístky, stravné poukážky, dodanie stravných lístkov, zabezpečenie stravovania.

Metoda de depunere
Adresa la care trebuie depuse ofertele sau cererile de participare:
Denumirea oficială: Krajská prokuratúra
Numărul de înregistrare național: 00166456
Adresa poștală: Partizánska cesta 1
Localitatea: Banská Bystrica
Codul NUTS: SK
Codul poștal: 975 62
Țara: SVK
Persoană de contact: Ing. Kristína Mlynárčiková
Adresa principală: http://www.genpro.gov.sk
Electronic via:
http://www.genpro.gov.sk
Ofertele pot fi depuse
Submission for all lots
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Achiziția implică încheierea unui acord-cadru
Acord-cadru cu single operator
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
Verificați documentele asociate pentru detalii
Locul de executare
Metoda de atribuire
Lowest price
Valoarea estimată
378,000.00 EUR
Valoare contractată finală
443,620.00 EUR
Atribuirea contractului
Denumirea oficială: Vaša Slovensko, s.r.o.
Adresa poștală: Račianske mýto 1/B
Localitatea: Bratislava
Codul poștal: 831 02
Țara: SVK
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.