Publications Office of the EU
APP.38/2024 – Procedură electronică deschisă licitație europeană pentru atribuirea livrării cu instalarea unei instalații sericulturale fixe la Centrul Experimental Orthofloricultural „Po di Tramontana” din Veneto Agricoltura situat în comuna Rosolina (RO). CIG 9840334481 – CUPA J95B22000420005 - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Această pagină conține conținut generat automat pentru a îmbunătăți găsirea și accesibilitatea

- indică textul tradus automat în limba de navigare

APP.38/2024 – Procedură electronică deschisă licitație europeană pentru atribuirea livrării cu instalarea unei instalații sericulturale fixe la Centrul Experimental Orthofloricultural „Po di Tramontana” din Veneto Agricoltura situat în comuna Rosolina (RO). CIG 9840334481 – CUPA J95B22000420005

  • Contract atribuit
    03/05/2024
  • Astăzi
    04/09/2026
Statut
Contract atribuit
Tipul de contract
Supplies
Reînnoire a unei proceduri existente
No
Achizitor
AGENZIA VENETA PER L'INNOVAZIONE DEL SETTORE PRIMARIO - VENETO AGRICOLTURA
Locul de executare
NUTS code: Mai multe locuri de executare
Locația achizitorului
NUTS code: ITH36 Padova
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
44211500 Sere
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
Informație indisponibilă
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
266,624.40 EUR
Numărul de referință al procedurii
APP. 38/2023
Descriere

Licitație electronică deschisă europeană pentru atribuirea livrării cu instalarea unei plante sericulturale fixe la Centrul Experimental Orthofloricultural „Po di Tramontana” din Veneto Agricoltura, situat în comuna Rosolina (RO). CIG 9840334481 – CUPA J95B22000420005

Metoda de depunere
Informație indisponibilă
Ofertele pot fi depuse
Informație indisponibilă
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Informație indisponibilă
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
Informație indisponibilă
Locul de executare
Codul CPV
Metoda de atribuire
Criteriu:
Tip: price
Descriere: Prezzo
Ponderare (procentaj, valoare exactă):
Valoarea estimată
Informație indisponibilă
Valoare contractată finală
266,624.40 EUR
Atribuirea contractului
Denumirea oficială: IDROTERM SERRE SRL
Adresa poștală:
Localitatea: PORTO MANTOVANO
Codul poștal: 46047
Țara:
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.