Publications Office of the EU
Franţa-Ivry-sur-Seine: Servicii de reparare şi de întreţinere a încălzirii centrale - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Franţa-Ivry-sur-Seine: Servicii de reparare şi de întreţinere a încălzirii centrale

  • Publicată
    27/05/2022
  • Termenul-limită
    27/06/2022
  • Deschiderea ofertelor
    27/06/2022
  • Contract atribuit
    17/08/2022
  • Astăzi
    01/09/2026
Statut
Contract atribuit
Tipul de contract
Services
Reînnoire a unei proceduri existente
No
Achizitor
A.D.E.F
Locul de executare
NUTS code: Mai multe locuri de executare
Locația achizitorului
NUTS code: FR107 Val-de-Marne
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
50720000 Servicii de reparare şi de întreţinere a încălzirii centrale
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
2,560,000.00 EUR
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
6,515,000.00 EUR
Vă rugăm să consultați fiecare lot pentru detalii
Numărul de loturi
2
Numărul de referință al procedurii
Informație indisponibilă
Descriere

Le contrat à pour objet le pilotage et l'entretien des installations de chauffage et de production d'eau chaude collective de l'ADEF implantées sur l'ensemble de l'Ile de France.

Metoda de depunere
Electronic via:
https://publication.marchesonline.com/publication/extern/apcConsultationAcces.do?idConsultation=MzY0MTI4Ng%3D%3D
Ofertele pot fi depuse
Submission for all lots
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Informație indisponibilă
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
27/06/2022 14:30
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.