Publications Office of the EU
România-Câmpina: Cartofi semipreparaţi - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

România-Câmpina: Cartofi semipreparaţi

  • Publicată
    03/10/2019
  • Termenul-limită
    06/11/2019
  • Deschiderea ofertelor
    06/11/2019
  • Contract atribuit
    26/04/2021
  • Astăzi
    04/09/2026
Statut
Contract atribuit
Tipul de contract
Supplies
Reînnoire a unei proceduri existente
No
Achizitor
Școala de Agenți de Poliție „Vasile Lascăr”' Câmpina
Locul de executare
NUTS code: RO316 Prahova
Locația achizitorului
NUTS code: RO316 Prahova
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
15312200 Cartofi semipreparaţi
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
684,944.00 RON
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
1,994,353.01 RON
Vă rugăm să consultați fiecare lot pentru detalii
Numărul de loturi
2
Numărul de referință al procedurii
I.a.7
Descriere

— Lotul 1 – cartofi proaspăt curățați;
— Lotul 2 – ouă de găină.
Cantitățile sunt descrise în secțiunea II.2) „Lista de loturi”.
Număr de zile în care se pot solicita clarificări înainte de data-limită de depunere a ofertelor candidaturilor: 15 zile. Termenul-limită în care autoritatea contractantă va răspunde, în mod clar și complet, solicitărilor de clarificare/informări suplimentare în legătură cu documentația de atribuire este de 10 zile înaintea expirării termenului de depunere a ofertelor.

Metoda de depunere
Adresa la care trebuie depuse ofertele sau cererile de participare:
Denumirea oficială: Școala de Agenți de Poliție „Vasile Lascăr” Câmpina
Numărul de înregistrare național: 2845206
Adresa poștală: Bulevardul Carol I nr. 145
Localitatea: Câmpina
Codul NUTS: RO316
Codul poștal: 105600
Țara: ROU
Persoană de contact: Daniel Rusen
Adresa principală: www.scoalapolitie.ro
Ofertele pot fi depuse
Submission for all lots
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Achiziția implică încheierea unui acord-cadru
Acord-cadru cu single operator
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
06/11/2019 15:00
Locul de executare
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.