Publications Office of the EU
Suedia-Solna: Servicii de curățenie și de distrugere securizată a documentelor confidențiale - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Această pagină conține conținut generat automat pentru a îmbunătăți găsirea și accesibilitatea

- indică codurile CPV deduse din textul procedurii

Suedia-Solna: Servicii de curățenie și de distrugere securizată a documentelor confidențiale

  • Publicată
    17/02/2018
  • Termenul-limită
    06/03/2018
  • Contract atribuit
    08/05/2018
  • Astăzi
    01/09/2026
Statut
Contract atribuit
Tipul de contract
Services
Reînnoire a unei proceduri existente
No
Achizitor
Centrul European de Prevenire și Control al Bolilor
Locul de executare
NUTS code: SE Sverige
Locația achizitorului
NUTS code: SE Sverige
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
90919200 Servicii de curăţare a birourilor
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
1,750,000.00 EUR
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
1,750,000.00 EUR
Numărul de referință al procedurii
RP/2018/RMC/7979
Descriere

ECDC dorește să se angajeze cu un furnizor calificat și cu o bună reputație pentru servicii de curățenie și servicii de distrugere a documentelor confidențiale. ECDC acordă o importanță deosebită operațiunilor de curățenie de calitate, eficiente și orientate spre rezultate, care răspund nevoilor de curățenie ale ECDC pentru diversele spații și suprafețe, precum sălile de ședință, cantina, chicinetă, spațiile de birouri și spațiile de utilități (etc.).

Metoda de depunere
Adresa la care trebuie depuse ofertele sau cererile de participare:
Denumirea oficială: Det Europæiske Center for Forebyggelse af og Kontrol med Sygdomme
Adresa poștală: Granits väg 8
Localitatea: Solna
Codul NUTS: SE
Codul poștal: 171 65
Țara: SWE
Persoană de contact: Procurement Back Office
Adresa principală: http://www.ecdc.europa.eu
Electronic via:
https://etendering.ted.europa.eu/cft/cft-display.html?cftId=3270
Ofertele pot fi depuse
Submission for all lots
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Achiziția implică încheierea unui acord-cadru
Acord-cadru cu single operator
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
Informație indisponibilă
Locul de executare
Metoda de atribuire
The most economic tender
Valoarea estimată
1,750,000.00 EUR
Valoare contractată finală
1,750,000.00 EUR
Atribuirea contractului
Denumirea oficială: Lassila and Tikanoja Service
Adresa poștală:
Localitatea: Solna
Codul poștal:
Țara: SWE
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.