Publications Office of the EU
Alfa-alglucozidază - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Această pagină conține conținut generat automat pentru a îmbunătăți găsirea și accesibilitatea

- indică textul tradus automat în limba de navigare

Alfa-alglucozidază

  • Publicată
    02/09/2026
  • Astăzi
    05/09/2026
  • Termenul-limită
    02/10/2026
  • Deschiderea ofertelor
    02/10/2026
Statut
Publicate
Tipul de contract
Supplies
Reînnoire a unei proceduri existente
No
Achizitor
Detská fakultná nemocnica Košice
Locul de executare
NUTS code: Mai multe locuri de executare
Locația achizitorului
NUTS code: SK042 Košický kraj
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
33610000 Medicamente pentru tractul digestiv şi metabolism
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
551,320.00 EUR
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
Informație indisponibilă
Numărul de referință al procedurii
25-VO/2026/Rdfn
Descriere

Este necesar pentru tratarea pacienților cu boala Pompe care au niveluri scăzute ale unei enzime numite alfa glucozidază, care ajută organismul să regleze nivelurile de glicogen. Glicogenul furnizează organismului energie, dar în boala Pompe, nivelurile de glicogen pot crește prea mult. Conține o enzimă sintetică (substanță activă) numită alfa-alglucozidază – poate înlocui o enzimă naturală care este deficitară în boala Pompe.

Metoda de depunere
Electronic via:
https://evo.isepvo.sk
Ofertele pot fi depuse
Transmitere electronică: necesară
https://evo.isepvo.sk
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Achiziția implică încheierea unui acord-cadru
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
02/10/2026 09:10
Metoda de atribuire
NAJNIŽŠIA CENA ZA PREDMET ZÁKAZKY
Valoarea estimată
551,320.00 EUR
Valoare contractată finală
Informație indisponibilă
Atribuirea contractului
Informație indisponibilă
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.