Publications Office of the EU
Regatul Unit-Londra: Servicii de testare, analiză şi consultanţă tehnică - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Regatul Unit-Londra: Servicii de testare, analiză şi consultanţă tehnică

  • Publicată
    22/07/2016
  • Termenul-limită
    22/08/2016
  • Deschiderea ofertelor
    22/08/2016
  • Astăzi
    01/09/2026
Statut
Depuneri încheiate
Tipul de contract
Services
Reînnoire a unei proceduri existente
Yes
Achizitor
Viridian Housing
Locul de executare
NUTS code: Mai multe locuri de executare
Locația achizitorului
NUTS code: United Kingdom
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
71600000 Servicii de testare, analiză şi consultanţă tehnică
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
665,000.00 GBP
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
Informație indisponibilă
Numărul de referință al procedurii
DN126781
Descriere

Viridian Housing seeks suitably qualified suppliers to provide Water Hygiene assessments at our properties throughout the Midlands, London and the South Coast.
The contract will form 2 lots; 1. The Midlands including Milton Keynes, Kettering and Luton and 2. London and South Coast including Southampton, Eastbourne, Basingstoke and Chertsey. Bidders may apply for both lots but will need to win both separately. As well as demonstrating suitable experience the successful bidders will demonstrate willingness and commitment to partnership working with Viridian Housing.
The contract shall start in October 2016. The duration for the contract shall be 3 years with an option to extend for 2 x 1 year periods at the sole discretion of the Client.

Metoda de depunere
Electronic via:
https://procontract.due-north.com/Procurer/ViewMaker209Form2?projectEventId=9b330b02-824e-e611-8114-000c29c9ba21
Ofertele pot fi depuse
Submission for all lots
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Informație indisponibilă
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
22/08/2016 11:00
Metoda de atribuire
The most economic tender
Valoarea estimată
665,000.00 GBP
Valoare contractată finală
Informație indisponibilă
Atribuirea contractului
Informație indisponibilă
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.