Publications Office of the EU
Colectarea deșeurilor municipale de la municipalitatea Lidzbark Warmiński, împreună cu echiparea cuiburilor cu containere și furnizarea de saci pentru proprietăți specifice, precum și crearea și exploatarea municipalităților - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Această pagină conține conținut generat automat pentru a îmbunătăți găsirea și accesibilitatea

- indică codurile CPV deduse din textul procedurii

- indică textul tradus automat în limba de navigare

Colectarea deșeurilor municipale de la municipalitatea Lidzbark Warmiński, împreună cu echiparea cuiburilor cu containere și furnizarea de saci pentru proprietăți specifice, precum și crearea și exploatarea municipalităților

  • Contract atribuit
    03/01/2025
  • Astăzi
    01/09/2026
Statut
Contract atribuit
Tipul de contract
Services
Reînnoire a unei proceduri existente
No
Achizitor
Gmina Miejska Lidzbark Warmiński
Locul de executare
NUTS code: Mai multe locuri de executare
Locația achizitorului
NUTS code: PL622 Olsztyński
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
90500000 Servicii privind deşeurile menajere şi deşeurile
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
Informație indisponibilă
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
4,258,942.40 PLN
Numărul de referință al procedurii
Informație indisponibilă
Descriere

1. Obiectul contractului este furnizarea de servicii de colectare a deșeurilor municipale de la municipalitatea Lidzbark Warmiński, împreună cu echiparea cuiburilor cu containere pentru colectarea separată a deșeurilor municipale și furnizarea de pungi pentru proprietăți specifice, precum și crearea și exploatarea punctului municipal de colectare selectivă a deșeurilor municipale (MPSZOK). Deșeurile colectate din oraș vor fi transportate la Zakład Gospodarki Odpadami Komunalnych Sp. z o. o. cu sediul social în Olsztyn, prin cea mai apropiată stație locală de transbordare, și anume o stație de transbordare din Medina. 2. Întregul obiect al contractului a fost împărțit în următoarele trei loturi: 1) Partea 1 - Colectarea deșeurilor municipale amestecate și colectate separat din toate proprietățile locuite și nelocuite de la municipalitatea Lidzbark Warmiński și transportul deșeurilor menționate mai sus la stația de transbordare din Medina, 2) Partea 2 - Crearea și exploatarea punctului municipal separat de colectare a deșeurilor municipale (MPSZOK), 3) Partea 3 - Echipamente de cuiburi pentru colectarea separată a deșeurilor municipale în containere pentru colectarea separată a deșeurilor municipale și punerea la dispoziția proprietarilor de proprietăți rezidențiale a până la 4 spații și a proprietarilor de proprietăți nelocuite cu saci pentru colectarea separată a deșeurilor municipale cu capacitate.120 l.

Metoda de depunere
Informație indisponibilă
Ofertele pot fi depuse
Informație indisponibilă
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Informație indisponibilă
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
Informație indisponibilă
Locul de executare
Metoda de atribuire
Liczba zbiórek odpadów wielkogabarytowych
Valoarea estimată
Informație indisponibilă
Valoare contractată finală
4,258,942.40 PLN
Atribuirea contractului
Denumirea oficială: Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Adresa poștală:
Localitatea: Lidzbark Warmiński
Codul poștal: 11-100
Țara:
Denumirea oficială: Remondis Warmia-Mazury Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Adresa poștală:
Localitatea: Olsztyn
Codul poștal: 10-522
Țara:
Denumirea oficială: Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Adresa poștală:
Localitatea: Lidzbark Warmiński
Codul poștal: 11-100
Țara:
Denumirea oficială: Remondis Warmia-Mazury Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Adresa poștală:
Localitatea: Olsztyn
Codul poștal: 10-522
Țara:
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.