Publications Office of the EU
Polonia-Białystok: Echipament de control cu raze X - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Această pagină conține conținut generat automat pentru a îmbunătăți găsirea și accesibilitatea

- indică codurile CPV deduse din textul procedurii

Polonia-Białystok: Echipament de control cu raze X

  • Publicată
    12/03/2019
  • Termenul-limită
    26/04/2019
  • Contract atribuit
    18/06/2019
  • Astăzi
    31/08/2026
Statut
Contract atribuit
Tipul de contract
Supplies
Reînnoire a unei proceduri existente
No
Achizitor
Izba Administracji Skarbowej w Białymstoku
Locul de executare
NUTS code: PL84 Podlaskie
Locația achizitorului
NUTS code: PL84 Podlaskie
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
38582000 Echipament de control cu raze X
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
10,162,601.63 PLN
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
10,020,029.00 PLN
Numărul de referință al procedurii
2001-ILZ.260.4.2019
Descriere

Przedmiotem zamówienia jest dostawa i montaż stacjonarnego urządzenia rentgenowskiego do prześwietlania samochodów ciężarowych – zwanym dalej „urządzeniem RTG” wraz z przynależną infrastrukturą funkcjonalno-użytkową na terenie międzynarodowego drogowego przejścia granicznego w Bobrownikach (16-040 Gródek).

Metoda de depunere
Electronic via:
https://ias-bialystok.ezamawiajacy.pl/
Ofertele pot fi depuse
Submission for all lots
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Informație indisponibilă
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
Verificați documentele asociate pentru detalii
Locul de executare
Metoda de atribuire
The most economic tender
Valoarea estimată
10,162,601.63 PLN
Valoare contractată finală
10,020,029.00 PLN
Atribuirea contractului
Denumirea oficială: Nuctech Warsaw Company Limited Sp. z o.o.
Adresa poștală: Emilii Plater 53
Localitatea: Warszawa
Codul poștal: 00-113
Țara: POL
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.