Publications Office of the EU
Servicii de asistență și dezvoltare ulterioară pentru serviciile web WordPress - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Această pagină conține conținut generat automat pentru a îmbunătăți găsirea și accesibilitatea

- indică textul tradus automat în limba de navigare

Servicii de asistență și dezvoltare ulterioară pentru serviciile web WordPress

  • Publicată
    24/04/2024
  • Termenul-limită
    27/05/2024
  • Deschiderea ofertelor
    27/05/2024
  • Contract atribuit
    18/09/2024
  • Astăzi
    31/08/2026
Statut
Contract atribuit
Tipul de contract
Services
Reînnoire a unei proceduri existente
No
Achizitor
Markkinaoikeus
Locul de executare
NUTS code: anyw
Locația achizitorului
NUTS code: FI1B1 Helsinki-Uusimaa
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
72000000 Servicii IT: consultanţă, dezvoltare de software, internet şi asistenţă
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
700,000.00 EUR
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
Informație indisponibilă
Numărul de referință al procedurii
2346/02.07.02/2024
Descriere

Universitatea din Finlanda de Est (UEF) solicită o ofertă pentru întreținerea aplicațiilor, asistență și servicii de dezvoltare ulterioară pentru serviciile web WordPress.

Metoda de depunere
Electronic via:
https://tarjouspalvelu.fi/itasuomenyliopisto?id=506850&tpk=0ac54344-0cac-4a57-a04d-186a6aa93670
Ofertele pot fi depuse
Transmitere electronică: necesară
https://tarjouspalvelu.fi/itasuomenyliopisto?id=506850&tpk=0ac54344-0cac-4a57-a04d-186a6aa93670
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Informație indisponibilă
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
27/05/2024 11:15
Locul de executare
Metoda de atribuire
Hinta
Valoarea estimată
700,000.00 EUR
Valoare contractată finală
Informație indisponibilă
Atribuirea contractului
Denumirea oficială: Exove Oy
Adresa poștală:
Localitatea: Helsinki
Codul poștal: 00180
Țara:
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.