Publications Office of the EU
Polonia-Kalisz: Electricitate, încălzire, energie solară şi nucleară - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Această pagină conține conținut generat automat pentru a îmbunătăți găsirea și accesibilitatea

- indică codurile CPV deduse din textul procedurii

Polonia-Kalisz: Electricitate, încălzire, energie solară şi nucleară

  • Contract atribuit
    05/02/2020
  • Astăzi
    01/09/2026
Statut
Contract atribuit
Tipul de contract
Supplies
Reînnoire a unei proceduri existente
No
Achizitor
Wojewódzki Szpital Zespolony im. L. Perzyny w Kaliszu
Locul de executare
NUTS code: PL416 Kaliski
Locația achizitorului
NUTS code: PL416 Kaliski
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
09300000 Electricitate, încălzire, energie solară şi nucleară
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
2,191,545.12
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
5,391,201.00 PLN
Numărul de referință al procedurii
7/20
Descriere

Energia cieplna będzie dostarczana do obiektów szpitala przy ul. Poznańskiej 79 w postaci gorącej wody dla celów wentylacji mechanicznej. Dostawa energii cieplnej odbywać się będzie bezpośrednio do węzła cieplnego znajdującego się w budynku kotłowni. Z węzła cieplnego energia cieplna będzie rozprowadzana wg potrzeb do budynku głównego i budynku technicznego szpitala. Granicę dostawy będą stanowiły zasuwy odcinające na instalacji w budynku kotłowni na kondygnacji 02. Jako urządzenie rozliczeniowe będzie przyjęty licznik zainstalowany przez dostawcę w węźle cieplnym.

Metoda de depunere
Informație indisponibilă
Ofertele pot fi depuse
Not applicable
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Informație indisponibilă
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
Informație indisponibilă
Locul de executare
Metoda de atribuire
Lowest price
Valoarea estimată
2,191,545.12
Valoare contractată finală
5,391,201.00 PLN
Atribuirea contractului
Denumirea oficială: Energa Ciepło Kaliskie sp. z o.o.
Adresa poștală: ul. Torowa 115
Localitatea: Kalisz
Codul poștal: 62-800
Țara: POL
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.