Publications Office of the EU
Franţa-Saint-Denis: Lucrări de construcţii de clădiri pentru transportul feroviar - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Franţa-Saint-Denis: Lucrări de construcţii de clădiri pentru transportul feroviar

  • Publicată
    16/07/2021
  • Termenul-limită
    10/09/2021
  • Astăzi
    31/08/2026
Statut
Depuneri încheiate
Tipul de contract
Works
Reînnoire a unei proceduri existente
No
Achizitor
SNCF Voyageurs
Locul de executare
NUTS code: FR108 Val-d’Oise
Locația achizitorului
NUTS code: FR106 Seine-Saint-Denis
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
45213320 Lucrări de construcţii de clădiri pentru transportul feroviar
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
Informație indisponibilă
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
Informație indisponibilă
Numărul de loturi
3
Numărul de referință al procedurii
2021DOS0633280
Descriere

Il est envisagé la construction d’un atelier 3 voies Fosse / Passerelle, d’un bâtiment de Réparation
Accidentelle , d’un bâtiment « Tour en fosse », de voies de nettoyage/ détagages et d’un faisceau les
alimentant.
L’atelier 3 voies sera labélisé E3C1 en cohérence avec l’atelier de VND phase 1.
Les travaux à exécuter sont principalement le Terrassement, la Voirie Réseaux Divers, le Gros oeuvre, la
charpente métallique, couverture, bardages et le CFO/CFA/CVC.
Il s'agit d'une Opération de 3 macros-lots.
Le délai global d’exécution commun aux 3 macros-lots est de 615 jours.
CET AVIS DE MARCHE A POUR OBJET DE TRANSMETTRE VOTRE CANDIDATURE. LES DOCUMENTS JOINTS
SONT TRANSMIS A TITRE INDICATIF.
NE PAS TRANSMETTRE D'OFFRE A CE STADE DE LA CONSULTATION.
NB: il est impératif pour l'ensemble des opérateurs consultant le présent avis de consulter en priorité l'avis TED, faisant foi.

Metoda de depunere
Adresa la care trebuie depuse ofertele sau cererile de participare:
Denumirea oficială: SNCF Voyageurs
Numărul de înregistrare național: RCS Bobigny n° B519 037 584
Adresa poștală: 9 rue Jean-Philippe Rameau
Localitatea: Saint-Denis
Codul NUTS: FR106
Codul poștal: 93200
Țara: FRA
Persoană de contact: Direction des achats Groupe — Catégory Patrimoine — pôle Travaux
Adresa principală: https://sncf.bravosolution.com/web/login.html
Electronic via:
https://sncf.bravosolution.com/web/login.html
Ofertele pot fi depuse
Submission for all lots
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Informație indisponibilă
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
Verificați documentele asociate pentru detalii
Locul de executare
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.