Publications Office of the EU
Polonia-Połczyn Zdrój: Servicii de colectare a deşeurilor menajere - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Această pagină conține conținut generat automat pentru a îmbunătăți găsirea și accesibilitatea

- indică codurile CPV deduse din textul procedurii

Polonia-Połczyn Zdrój: Servicii de colectare a deşeurilor menajere

  • Publicată
    15/12/2017
  • Termenul-limită
    27/12/2017
  • Deschiderea ofertelor
    27/12/2017
  • Contract atribuit
    22/01/2018
  • Astăzi
    04/09/2026
Statut
Contract atribuit
Tipul de contract
Services
Reînnoire a unei proceduri existente
No
Achizitor
Międzygminne Przedsiębiorstwo Gospodarki Odpadami Sp. z o.o.
Locul de executare
NUTS code: PL426 Koszaliński
Locația achizitorului
NUTS code: PL426 Koszaliński
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
90511000 Servicii de colectare a deşeurilor menajere
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
1,047,929.29 EUR
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
4,950,000.00 PLN
Numărul de loturi
2
Numărul de referință al procedurii
MPGO.AX.P5.2017
Descriere

Przedmiotem zamówienia jest odbiór i zagospodarowanie poprzez proces odzysku odpadów o kodzie 19 12 12 (Inne odpady w tym zmieszane substancje i przedmioty z mechanicznej obróbki odpadów inne niż wymienione w 19 12 11), frakcja posortownicza wytworzona w ramach mechanicznego przetwarzania odpadów, w ilości maksymalnej
a) część I – 12 500 Mg,
b) część II – 12 500 Mg.
W związku z tym, że poprzednie postępowanie zostało unieważnione z powodu zbyt wysokich cen złożonych ofert. Zamawiający informuje, że budżecie spółki zabezpieczona została obecnie kwota 175,00 PLN netto za 1 Mg.

Metoda de depunere
Adresa la care trebuie depuse ofertele sau cererile de participare:
Denumirea oficială: Międzygminne Przedsiębiorstwo Gospodarki Odpadami Sp. z o.o.
Adresa poștală: Wardyń Górny 35
Localitatea: Połczyn Zdrój
Codul NUTS: PL426
Codul poștal: 78-320
Țara: POL
Persoană de contact: Robert Matysiak
Adresa principală: http://www.mpgo.pl
Ofertele pot fi depuse
Submission for all lots
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Informație indisponibilă
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
27/12/2017 09:35
Locul de executare
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.