Publications Office of the EU
România-Târgu Jiu: Autovehicule cu utilizare specială - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

România-Târgu Jiu: Autovehicule cu utilizare specială

  • Publicată
    06/04/2022
  • Termenul-limită
    09/05/2022
  • Deschiderea ofertelor
    09/05/2022
  • Contract atribuit
    02/06/2022
  • Astăzi
    06/09/2026
Statut
Contract atribuit
Tipul de contract
Supplies
Reînnoire a unei proceduri existente
No
Achizitor
EDILITARA PUBLIC S.A.
Locul de executare
NUTS code: RO412 Gorj
Locația achizitorului
NUTS code: RO412 Gorj
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
34144000 Autovehicule cu utilizare specială
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
1,473,000.00 RON
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
1,472,600.00 RON
Numărul de referință al procedurii
27295841202219
Descriere

Achizitie utilaj multifunctional tip unimog.
1. Numarul de zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor/candidaturilor este de 15 zile.
2. Autoritatea contractanta va raspunde solicitarilor de clarificari/informatiilor suplimentare, care au fost adresate in termenul prevazut in anuntul de participare, în a 10-a zi inainte de termenul limita de depunere a ofertelor/candidaturilor.
NOTA: Autoritatea contractanta nu va raspunde solicitarilor de clarificari/informatiilor suplimentare care nu au fost adresate termenului stabilit la pct. 1, invocat mai sus. Eventualele raspunsuri la clarificari se vor atasa la anuntul de participare. Aceste raspunsuri vor face parte din documentatia de atribuire si este obligatoriu ca la elaborarea ofertei sa fie avute in vedere. Eventualele obiectiuni cu privire la documentele achizitiei, inclusiv propunerea de contract vor face obiectul solicitarilor de clarificari, ce se vor depune in termenul prevazut in prezenta documentatie.

Metoda de depunere
Adresa la care trebuie depuse ofertele sau cererile de participare:
Denumirea oficială: EDILITARA PUBLIC S.A.
Numărul de înregistrare național: RO 27295841
Adresa poștală: Strada Victoriei, nr. 45
Localitatea: Targu Jiu
Codul NUTS: RO412
Codul poștal: 210234
Țara: ROU
Persoană de contact: BIROU ACHIZITII PUBLICE
Adresa principală: http://www.edilitara.ro
Ofertele pot fi depuse
Submission for all lots
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Informație indisponibilă
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
09/05/2022 15:00
Locul de executare
Metoda de atribuire
The most economic tender
Valoarea estimată
1,473,000.00 RON
Valoare contractată finală
1,472,600.00 RON
Atribuirea contractului
Denumirea oficială: CTE SOLUTION - UTILAJE SPECIALIZATE
Adresa poștală: Strada Soseaua Bucuresti, Nr. 34
Localitatea: Ciorogarla
Codul poștal: 077055
Țara: ROU
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.