Publications Office of the EU
Franţa-Perpignan: Servicii de studii - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Această pagină conține conținut generat automat pentru a îmbunătăți găsirea și accesibilitatea

- indică codurile CPV deduse din textul procedurii

Franţa-Perpignan: Servicii de studii

  • Publicată
    23/12/2016
  • Termenul-limită
    02/02/2017
  • Deschiderea ofertelor
    03/02/2017
  • Contract atribuit
    04/05/2017
  • Astăzi
    05/09/2026
Statut
Contract atribuit
Tipul de contract
Services
Reînnoire a unei proceduri existente
Yes
Achizitor
Département des Pyrénées-Orientales
Locul de executare
NUTS code: FRJ15 Pyrénées-Orientales
Locația achizitorului
NUTS code: FRJ15 Pyrénées-Orientales
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
79311000 Servicii de studii
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
800,000.00 EUR
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
200,000.00 EUR
Numărul de loturi
5
Numărul de referință al procedurii
EZA-P16A001
Descriere

Études réalisées sur échantillons archéologiques provenant des fouilles du pole archéologique départemental.

Metoda de depunere
Adresa la care trebuie depuse ofertele sau cererile de participare:
Denumirea oficială: Mme la Présidente du Conseil Départemental — direction des Finances Marchés Affaires Juridiques — service des Marchés Publics
Adresa poștală: 150 avenue de Milan MI Saint — Charles — BP 906
Localitatea: Perpignan Cedex
Codul NUTS: FR815
Codul poștal: 66906
Țara: FRA
Adresa principală: https://marches.cg66.fr/?page=entreprise.EntrepriseAdvancedSearch&AllCons&refConsultation=3951&orgAcronyme=t5y
Ofertele pot fi depuse
Submission for all lots
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Achiziția implică încheierea unui acord-cadru
Acord-cadru cu single operator
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
03/02/2017 10:00
Locul de executare
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.