Publications Office of the EU
Islanda-Reykjavik: Cabluri de distribuţie a curentului electric - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Islanda-Reykjavik: Cabluri de distribuţie a curentului electric

  • Publicată
    14/09/2017
  • Termenul-limită
    24/10/2017
  • Deschiderea ofertelor
    24/10/2017
  • Contract atribuit
    28/12/2017
  • Astăzi
    06/09/2026
Statut
Contract atribuit
Tipul de contract
Supplies
Reînnoire a unei proceduri existente
Yes
Achizitor
Samorka
Locul de executare
NUTS code: IS Ísland
Locația achizitorului
NUTS code: IS Ísland
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
31320000 Cabluri de distribuţie a curentului electric
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
Informație indisponibilă
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
439,584,360.00 ISK
Numărul de referință al procedurii
samorka 01/2017
Descriere

The tender comprises low- and medium voltage underground power cables, in accordance with the technical description in chapter 2. The quoted quantity is approximately one year supply of underground cables for the owners concerned. The contract shall run for 3 years and can be prolonged for 2 more years, 1 year at a time.

Metoda de depunere
Adresa la care trebuie depuse ofertele sau cererile de participare:
Denumirea oficială: Samorka
Adresa poștală: Borgartún 35
Localitatea: Reykjavik
Codul NUTS: IS
Codul poștal: 105
Țara: ISL
Persoană de contact: Baldur Dýrfjörð
Adresa principală: www.samorka.is
Ofertele pot fi depuse
Submission for all lots
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Achiziția implică încheierea unui acord-cadru
Acord-cadru cu single operator
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
24/10/2017 14:00
Achizitori
Orkubú Vestfjarða ohf
Locul de executare
Metoda de atribuire
The most economic tender
Valoarea estimată
Informație indisponibilă
Valoare contractată finală
439,584,360.00 ISK
Atribuirea contractului
Denumirea oficială: Johan Rönning hf
Adresa poștală:
Localitatea: Reykjavík
Codul poștal:
Țara: ISL
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.