Publications Office of the EU
Ţările de Jos-Groningen: Produse agricole, de fermă, de pescuit, de silvicultură şi produse conexe - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Această pagină conține conținut generat automat pentru a îmbunătăți găsirea și accesibilitatea

- indică codurile CPV deduse din textul procedurii

Ţările de Jos-Groningen: Produse agricole, de fermă, de pescuit, de silvicultură şi produse conexe

  • Contract atribuit
    17/04/2020
  • Astăzi
    05/09/2026
Statut
Contract atribuit
Tipul de contract
Supplies
Reînnoire a unei proceduri existente
No
Achizitor
Hanzehogeschool Groningen
Locul de executare
NUTS code: NL11 Groningen
Locația achizitorului
NUTS code: NL11 Groningen
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
03000000 Produse agricole, de fermă, de pescuit, de silvicultură şi produse conexe
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
Informație indisponibilă
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
99,869.00 EUR
Numărul de referință al procedurii
Informație indisponibilă
Descriere

De opdracht betreft de levering en ingebruikname van een mobiele klimaatcel voor teeltproeven onder dynamische LED-verlichting binnen een gesloten klimaatsysteem. In de klimaatcel kan het klimaat volledig beheerst en gereguleerd worden. Zo zijn de temperatuur, luchtvochtigheid en CO₂ handmatig regelbaar. Ook is een eb-/vloedsysteem aanwezig om de irrigatie volledig te kunnen reguleren. De klimaatcel is eenvoudig uit te breiden en voor eventuele toekomstige opschaling van teeltproeven zullen soortgelijke klimaatcellen worden gebruikt. Dit komt de eenduidigheid en efficiënte in de voorziene proeven ten goede.

Metoda de depunere
Informație indisponibilă
Ofertele pot fi depuse
Not applicable
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Informație indisponibilă
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
Informație indisponibilă
Locul de executare
Metoda de atribuire
Lowest price
Valoarea estimată
Informație indisponibilă
Valoare contractată finală
99,869.00 EUR
Atribuirea contractului
Denumirea oficială: Green Simplicity bv
Adresa poștală:
Localitatea: Andijk
Codul poștal:
Țara: NLD
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.