Publications Office of the EU
WM/SZP/PN/6/2024/G_Opracowanie dokumentacji projektowej termomodernizacji elewacji budynków mieszkalnych wielorodzinnych położonych przy ul. Nowowiejskiej 86a 92b oraz 90a 92a we Wrocławiu oraz budowy miejsc zbiórki odpadów - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Această pagină conține conținut generat automat pentru a îmbunătăți găsirea și accesibilitatea

- indică codurile CPV deduse din textul procedurii

WM/SZP/PN/6/2024/G_Opracowanie dokumentacji projektowej termomodernizacji elewacji budynków mieszkalnych wielorodzinnych położonych przy ul. Nowowiejskiej 86a 92b oraz 90a 92a we Wrocławiu oraz budowy miejsc zbiórki odpadów

  • Publicată
    19/02/2024
  • Termenul-limită
    28/03/2024
  • Deschiderea ofertelor
    28/03/2024
  • Contract atribuit
    11/10/2024
  • Astăzi
    06/09/2026
Statut
Contract atribuit
Tipul de contract
Services
Reînnoire a unei proceduri existente
No
Achizitor
Wrocławskie Mieszkania Sp. z o.o.
Locul de executare
NUTS code: Mai multe locuri de executare
Locația achizitorului
NUTS code: PL514 Miasto Wrocław
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
71220000 Servicii de proiectare arhitecturală
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
Informație indisponibilă
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
130,380.00 PLN
Numărul de referință al procedurii
WM/SZP/PN/6/2024/G
Descriere

Przedmiotem zamówienia jest: 1)wykonanie i przekazanie Zamawiającemu dokumentacji projektowej obejmującej przebudowę budynków mieszkalnych wielorodzinnych położonych przy ul. Nowowiejskiej 86a92b oraz 90a 92a we Wrocławiu( dz. nr 13/3, 13/5 i 13/6 AM 15, obręb Plac Grunwaldzki), polegającej na termomodernizacji elewacji oraz budowę miejsc zbiórki odpadów wraz z przeniesieniem autorskich praw majątkowych do Dokumentacji i uzyskaniem niezbędnych uzgodnień oraz zatwierdzeniem projektu i uzyskaniem zgody administracji architektonicznobudowlanej umożliwiającej realizację robót budowlanych (Etap I); 2)pełnienie nadzoru autorskiego i dendrologicznego podczas realizacji przedsięwzięcia (Etap II). W etapie I: 1) Opracowanie koncepcji projektowej zawierającej propozycje kolorystyki elewacji wraz z wymianą okien oraz sposobu docieplenia, a także propozycje dla miejsc zbiórki odpadów ; 2) Pozyskanie mapy do celów projektowych; 3) Wykonanie inwentaryzacji architektoniczno budowlanej w zakresie elewacji budynków; 4) Opracowanie opinii dotyczącej budynku w zakresie stanu technicznego przegród zewnętrznych (ścian) wraz z ich zawilgoceniem, określenie metod ewentualnej naprawy i osuszenia; 5) Przestrzeganie zapisów prawa miejscowego, w tym zarządzenia nr 1217/19 Prezydenta Wrocławia z dnia 28 czerwca 2019r. w sprawie ochrony drzew i rozwoju terenów zieleni, 6) Przedstawienie koncepcji projektowej oraz Dokumentacji na dalszych etapach realizacji, do akceptacji Zamawiającego, na posiedzeniach zespołu zajmującego się uzgadnianiem dokumentacji we Wrocławskich Mieszkaniach Sp. z o.o.; 7) Opracowanie, złożenie wniosków oraz uzyskanie uzgodnień z konserwatorem zabytków, 8) Opracowanie, złożenie innych wniosków i opracowań technicznych niezbędnych do realizacji Dokumentacji oraz realizacji prac budowlanych na podstawie wykonanej Dokumentacji; 9) Wykonanie Dokumentacji zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, w tym zgodnie z ustawą Prawo Budowlane oraz ustawą Prawo zamówień publicznych, w szczególności zgodnie z wymogami określonymi w Rozporządzeniu Ministra Rozwoju i Technologii z dnia 20 grudnia 2021 r. w sprawie szczegółowego zakresu i formy dokumentacji projektowej, specyfikacji technicznych wykonania i odbioru robót budowlanych oraz programu funkcjonalnoużytkowego, 10) Uzyskanie wszystkich niezbędnych decyzji, opinii, zezwoleń, opracowań potrzebnych do sporządzenia projektu budowlanego oraz uzyskanie zaświadczenia o braku sprzeciwu na wykonanie robót budowlanych/ostatecznej decyzji pozwolenia na budowę z poświadczeniem o jej ostateczności; 11) Wykonanie projektu wraz ze wszystkimi niezbędnymi uzgodnieniami (w tym ZUDP, WKZ, DWKZ,), włącznie z opracowaniem zgłoszenia robót budowlanych/ wniosku o wydanie decyzji pozwolenia na budowę i przekazaniem Zamawiającemu zaświadczenia o braku sprzeciwu/decyzji z urzędowym poświadczeniem jej ostateczności w terminie wskazanym w § 3 pkt 1 umowy. W etapie II: 1) Pełnienie nadzoru autorskiego w trakcie realizacji robót budowlanych objętych opracowaną dokumentacją (w wymiarze 5 wizyt projektanta); Wykonawca jest zobowiązany do sprawowania nadzoru autorskiego nad realizacją przedsięwzięcia w zgodnie z przepisami ustawy z dnia 7 lipca 1994 r. Prawo budowlane, w oparciu o zapisy § 2 niniejszej umowy; 2) Pełnienie nadzoru dendrologicznego w trakcie realizacji robót budowlanych (w wymiarze 5 wizyt dendrologa).

Metoda de depunere
Electronic via:
https://wm-wroc.logintrade.net/rejestracja/ustawowe.html
Ofertele pot fi depuse
Transmitere electronică: necesară
https://wm-wroc.logintrade.net/rejestracja/ustawowe.html
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Informație indisponibilă
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
28/03/2024 10:00
Locul de executare
Metoda de atribuire
Criteriu: Cena
Tip: price
Descriere: Kryterium „Cena oferty brutto” – kryterium rozpatrywane będzie na podstawie ceny brutto za wykonanie przedmiotu zamówienia, podanej przez Wykonawcę w Formularzu oferty. Zamawiający ofercie o najniższej cenie przyzna 60 punktów, a każdej następnej ofercie zostanie przyporządkowana liczba punktów proporcjonalnie mniejsza.
Ponderare (procentaj, valoare exactă): 60
Criteriu: Doświadczenie projektanta (D)
Tip: quality
Descriere: Doświadczenie projektanta (D) Wykonawca w ramach tego kryterium może wskazać jedną osobę, która będzie pełnić funkcję głównego projektanta posiadającego uprawnienia budowlane bez ograniczeń do projektowania w specjalności architektonicznej. Zamawiający wymaga, aby osoba, której doświadczenie będzie oceniane w tym kryterium, była jednocześnie osobą, która Wykonawca wykaże w „Wykazie osób”, celem potwierdzenia spełnienia warunku udziału w postępowaniu. Zamawiający przyzna punkty w przedmiotowym kryterium za zatrudnienie do realizacji prac projektanta w specjalności architektonicznej posiadającego uprawnienia budowlane bez ograniczeń do projektowania z doświadczeniem w sporządzaniu dokumentacji projektowej remontu lub przebudowy wielorodzinnego budynku o pow. użytkowej powyżej 900 m2. Zamawiający oceni realizacje wykonane w okresie ostatnich 8 lat przed upływem terminu składania ofert. W przypadku przedstawienia zadań wykonanych wcześniej niż 8 lat przed upływem terminu składania ofert, Zamawiający nie będzie brał ich pod uwagę w ocenie punktowej. Ocena zostanie przeprowadzona na podstawie danych uzupełnionych w tabeli, w formularzu ofertowym. Niewypełnienie tabeli formularza ofertowego w zakresie kryterium „doświadczenie projektanta” skutkować będzie naliczeniem 0 punktów w przedmiotowym kryterium. Błędne wypełnienie pozycji w tabeli lub podanie niekompletnych danych uniemożliwiających jednoznaczną ocenę doświadczenia projektanta spowoduje, że wykazana pozycja zawierająca błędy/braki nie będzie brana pod uwagę przy naliczaniu punktów w kryterium „doświadczenie projektanta”. Zamawiający przyzna punkty zgodnie z poniższą tabelą: Liczba wykonanych dokumentacji projektowych remontu lub przebudowy budynku o pow. użytkowej min 900 m2, zakończonych decyzją pozwolenia na budowę lub zgłoszeniem: 0 dokumentacji 0 pkt, 1 do 2 dokumentacje 10 pkt, 3 do 4 dokumentacje 20 pkt, 5 do 6 dokumentacji 30 pkt, 7 i więcej dokumentacji 40 pkt.
Ponderare (procentaj, valoare exactă): 40
Valoarea estimată
Informație indisponibilă
Valoare contractată finală
130,380.00 PLN
Atribuirea contractului
Denumirea oficială: DSW Projekt Sp. z o.o.,
Adresa poștală:
Localitatea: Chorzów
Codul poștal: 41-516
Țara:
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.