Publications Office of the EU
Finlanda-Oulu: Camioane cu scară turnantă - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Finlanda-Oulu: Camioane cu scară turnantă

  • Publicată
    26/01/2016
  • Termenul-limită
    04/03/2016
  • Contract atribuit
    06/04/2016
  • Astăzi
    01/09/2026
Statut
Contract atribuit
Tipul de contract
Supplies
Reînnoire a unei proceduri existente
No
Achizitor
Oulun kaupunki
Locul de executare
NUTS code: FI1D9 Pohjois-Pohjanmaa
Locația achizitorului
NUTS code: FI1D9 Pohjois-Pohjanmaa
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
34144211 Camioane cu scară turnantă
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
Informație indisponibilă
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
585,900.00 EUR
Numărul de referință al procedurii
OUKA/9686/02.08.00/2015
Descriere

Puomitikas-/nostolava-auton hankinta Oulu-Koillismaan pelastuslaitoksen Kuusamon paloaseman käyttöön. Hankinnalla korvataan vuonna 1987 hankittu tikasauto.

Metoda de depunere
Adresa la care trebuie depuse ofertele sau cererile de participare:
Denumirea oficială: Oulun kaupunki
Ofertele pot fi depuse
Submission for all lots
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Informație indisponibilă
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
Informație indisponibilă
Locul de executare
Metoda de atribuire
Not specified
Valoarea estimată
Informație indisponibilă
Valoare contractată finală
585,900.00 EUR
Atribuirea contractului
Denumirea oficială: Bronto Skylift Oy
Adresa poștală: Teerivuorenkatu 28
Localitatea: Tampere
Codul poștal: 33300
Țara: FIN
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.