Publications Office of the EU
Slovenia-Laško: Servicii de arpentaj - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Slovenia-Laško: Servicii de arpentaj

  • Publicată
    03/05/2023
  • Termenul-limită
    16/06/2023
  • Deschiderea ofertelor
    16/06/2023
  • Contract atribuit
    01/09/2023
  • Astăzi
    01/09/2026
Statut
Contract atribuit
Tipul de contract
Services
Reînnoire a unei proceduri existente
No
Achizitor
OBČINA LAŠKO
Locul de executare
NUTS code: SI Slovenija
Locația achizitorului
NUTS code: SI Slovenija
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
71355000 Servicii de arpentaj
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
384,664.64 EUR
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
211,200.00 EUR
Numărul de referință al procedurii
JN-1/2023
Descriere

Predmet javnega naročila je izvajanje geodetskih storitev za potrebe Občine Laško in sicer za obdobje štirih let, to je predvidoma od 1.9.2023 do 31.8.2027.

Metoda de depunere
Adresa la care trebuie depuse ofertele sau cererile de participare:
Denumirea oficială: OBČINA LAŠKO
Numărul de înregistrare național: 5874505000
Adresa poștală: Mestna ulica 2
Localitatea: Laško
Codul NUTS: SI
Codul poștal: 3270
Țara: SVN
Persoană de contact: občinska uprava
Adresa principală: http://www.lasko.si
Electronic via:
https://ejn.gov.si/ponudba/pages/aktualno/aktualno_jnc_podrobno.xhtml?zadevaId=25268
Ofertele pot fi depuse
Submission for all lots
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Achiziția implică încheierea unui acord-cadru
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
16/06/2023 11:00
Locul de executare
Metoda de atribuire
The most economic tender
Valoarea estimată
384,664.64 EUR
Valoare contractată finală
211,200.00 EUR
Atribuirea contractului
Denumirea oficială: GEO STUDIO, geodetski inženiring in svetovanje d.o.o.
Adresa poștală: Brodarjeva ulica 6
Localitatea: Celje
Codul poștal: 3000
Țara: SVN

Denumirea oficială: GEODETSKI ZAVOD CELJE, d.o.o.
Adresa poștală: Ulica XIV. divizije 10
Localitatea: Celje
Codul poștal: 3000
Țara: SVN

Denumirea oficială: GEOMETRA, geodetske storitve, trgovina in svetovanje d.o.o.
Adresa poștală: Trg Alfonza Šarha 18
Localitatea: Slovenska Bistrica
Codul poștal: 2310
Țara: SVN

Denumirea oficială: GEOFOTO podjetje za geodetske in računalniške storitve d.o.o.
Adresa poștală: Mariborska cesta 5
Localitatea: Slovenska Bistrica
Codul poștal: 2310
Țara: SVN

Denumirea oficială: GEOBI, geodetske storitve, d.o.o.
Adresa poștală: Delavska cesta 24
Localitatea: Šenčur
Codul poștal: 4208
Țara: SVN

Denumirea oficială: GEOSTROKA, geodetske storitve, Miroslav Petrović s.p.
Adresa poștală: Cesta Valentina Orožna 8A
Localitatea: Šentjur
Codul poștal: 3230
Țara: SVN
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.