Publications Office of the EU
Spania-Alicante: Servicii de proprietate nerezidenţială - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Spania-Alicante: Servicii de proprietate nerezidenţială

  • Publicată
    27/07/2021
  • Termenul-limită
    27/08/2021
  • Deschiderea ofertelor
    10/09/2021
  • Contract atribuit
    05/11/2021
  • Astăzi
    01/09/2026
Statut
Contract atribuit
Tipul de contract
Services
Reînnoire a unei proceduri existente
Yes
Achizitor
Dirección General de Sociedad Proyectos Temáticos de la Comunitat Valenciana S.A.
Locul de executare
NUTS code: ES521 Alicante / Alacant
Locația achizitorului
NUTS code: ES521 Alicante / Alacant
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
70332000 Servicii de proprietate nerezidenţială
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
1,251,094.44 EUR
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
750,151.55 EUR
Numărul de referință al procedurii
DD/006/21
Descriere

Servicio de asistencia integral, administración y atención al cliente de los Edificios de Distrito Digital en la Comunidad Valenciana.

Metoda de depunere
Adresa la care trebuie depuse ofertele sau cererile de participare:
Denumirea oficială: Dirección General de Sociedad Proyectos Temáticos de la Comunitat Valenciana, S. A.
Numărul de înregistrare național: S4611001A
Adresa poștală: Avenida Jean Claude Combaldieu, s/n
Localitatea: Alicante
Codul NUTS: ES521
Codul poștal: 03008
Țara: ESP
Persoană de contact: Dirección General de Sociedad Proyectos Temáticos de la Comunitat Valenciana, S. A.
Adresa principală: http://www.sptcv.net
Ofertele pot fi depuse
Submission for all lots
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Informație indisponibilă
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
10/09/2021 11:00
Locul de executare
Metoda de atribuire
The most economic tender
Valoarea estimată
1,251,094.44 EUR
Valoare contractată finală
750,151.55 EUR
Atribuirea contractului
Denumirea oficială: UTE INGESAN - PROMED
Adresa poștală: aNTIGUA sENDA Senent 8, 1º piso
Localitatea: Valencia
Codul poștal: 46023
Țara: ESP
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.