Publications Office of the EU
Dodávky humánních léčivých přípravků XV. - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Dodávky humánních léčivých přípravků XV.

  • Publicată
    24/07/2024
  • Termenul-limită
    29/07/2024
  • Deschiderea ofertelor
    26/08/2024
  • Contract atribuit
    20/09/2024
  • Astăzi
    01/09/2026
Statut
Contract atribuit
Tipul de contract
Supplies
Reînnoire a unei proceduri existente
No
Achizitor
Ústav pro péči o matku a dítě
Locul de executare
NUTS code: Mai multe locuri de executare
Locația achizitorului
NUTS code: CZ010 Hlavní město Praha
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
33690000 Diverse medicamente
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
8,510,700.00 CZK
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
Informație indisponibilă
Numărul de loturi
14
Numărul de referință al procedurii
29/2024
Descriere

Předmětem veřejné zakázky jsou průběžné dodávky léčivých přípravků pro potřeby lékárny Ústavu pro péči o matku a dítě v souladu se zadávacími podmínkami.

Metoda de depunere
Electronic via:
https://www.egordion.cz/nabidkaGORDION/profilUPMD
Ofertele pot fi depuse
Transmitere electronică: necesară
https://www.egordion.cz/nabidkaGORDION/profilUPMD
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Achiziția implică încheierea unui acord-cadru
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
26/08/2024 10:00
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.