Publications Office of the EU
Zakup aparatu do znieczulenia - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Zakup aparatu do znieczulenia

  • Publicată
    12/11/2024
  • Termenul-limită
    26/11/2024
  • Deschiderea ofertelor
    26/11/2024
  • Contract atribuit
    16/12/2024
  • Astăzi
    03/09/2026
Statut
Contract atribuit
Tipul de contract
Supplies
Reînnoire a unei proceduri existente
No
Achizitor
Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Uniwersytecki Szpital Kliniczny Nr 1 im. Norberta Barlickiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi
Locul de executare
NUTS code: Mai multe locuri de executare
Locația achizitorului
NUTS code: PL711 Miasto Łódź
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
33100000 Echipamente medicale
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
Informație indisponibilă
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
808,385.40 PLN
Numărul de referință al procedurii
132/PN/ZP/D/2024
Descriere

Przedmiotem zamówienia niniejszego postępowania przetargowego jest zakup aparatu do znieczulenia, zgodnie z rodzajem asortymentu i ilościami określonymi w „Formularzu asortymentowo-cenowym” stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ i zgodnie z Formularzem Oferty, stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ i spełniającego parametry graniczne sprecyzowane w załączniku „Parametry techniczne” (załącznik 1a1 do Formularza Oferty). Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 2 do SWZ („Formularz asortymentowo-cenowy”) i w załączniku do Formularza Oferty („Parametry techniczne”).

Metoda de depunere
Electronic via:
https://platformazakupowa.pl/pn/barlicki
Ofertele pot fi depuse
Transmitere electronică: necesară
https://platformazakupowa.pl/pn/barlicki
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Informație indisponibilă
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
26/11/2024 09:00
Locul de executare
Metoda de atribuire
Criteriu:
Tip: price
Descriere: Cena 60
Ponderare (procentaj, valoare exactă):
Criteriu:
Tip: quality
Descriere: jakość 20
Ponderare (procentaj, valoare exactă):
Criteriu:
Tip: quality
Descriere: Okres gwarancji 20
Ponderare (procentaj, valoare exactă):
Valoarea estimată
Informație indisponibilă
Valoare contractată finală
808,385.40 PLN
Atribuirea contractului
Denumirea oficială: Draeger Polska Sp. z o. o
Adresa poștală:
Localitatea: Warszawa
Codul poștal: 02-495
Țara:
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.