Publications Office of the EU
Italia-Cori: Servicii privind deşeurile menajere şi deşeurile - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Italia-Cori: Servicii privind deşeurile menajere şi deşeurile

  • Publicată
    15/10/2021
  • Termenul-limită
    29/11/2021
  • Deschiderea ofertelor
    30/11/2021
  • Contract atribuit
    15/03/2022
  • Astăzi
    01/09/2026
Statut
Contract atribuit
Tipul de contract
Services
Reînnoire a unei proceduri existente
No
Achizitor
Comune di Cori
Locul de executare
NUTS code: ITI44 Latina
Locația achizitorului
NUTS code: ITI44 Latina
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
90500000 Servicii privind deşeurile menajere şi deşeurile
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
7,119,057.08 EUR
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
7,076,893.95 EUR
Numărul de referință al procedurii
Informație indisponibilă
Descriere

Affidamento del servizio di igiene urbana con implementazione di tariffa puntuale ed altri servizi connessi nel comune di Cori (LT) per la durata di 5 anni (2022 - 2026) oltre eventuali sei mesi di proroga in Cori.

Metoda de depunere
Adresa la care trebuie depuse ofertele sau cererile de participare:
Denumirea oficială: Comune di Cori
Adresa poștală: Piazza Leone XIII - Via della Libertà, 36
Localitatea: Cori
Codul NUTS: ITI44
Codul poștal: 04010
Țara: ITA
Adresa principală: http://www.comune.cori.lt.it/
Ofertele pot fi depuse
Submission for all lots
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Informație indisponibilă
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
30/11/2021 10:00
Locul de executare
Metoda de atribuire
The most economic tender
Valoarea estimată
7,119,057.08 EUR
Valoare contractată finală
7,076,893.95 EUR
Atribuirea contractului
Denumirea oficială: Lavorgna S.r.l.
Adresa poștală:
Localitatea: San Lorenzello
Codul poștal:
Țara: ITA
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.